Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Ostatnio w aktualnościach

17 PAŹ

INTEGRACYJNY PLAC ZABAW OTWARTY w Myślęcinku!

Od soboty 13 października korzystać można z integracyjnego placu zabaw, który powstał w Myślęcinku. Plac zabaw z urządzeniami dla dzieci niepełnosprawnych został zbudowany od podstaw tuż przy punktach gastronomicznych niedaleko głównych p (...)

Czytaj dalej
12 PAŹ

Otwarcie Sali Widowiskowej w Fordonie!

10 października o godz. 12:00 odbyło się uroczyste otwarcie Sali Widowiskowej przy ul. Jana Piwnika-Ponurego 10 w Bydgoszczy – Fordonie z udziałem między innymi Prezydenta Miasta Bydgoszczy – Pana Rafała Bruskiego, przedstawicieli bydgoskiego (...)

Czytaj dalej
12 PAŹ

Otwarcie Bydgoskiego Centrum Organizacji Pozarządowych

Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu 8 października oficjalnie rozpoczęło swoją działalność! BCOPW to nowoczesna i funkcjonalna przestrzeń dedykowana bydgoskim organizacjom pozarządowym, która sprzyjać będzie jeszcze większ (...)

Czytaj dalej
01 PAŹ

PARK ROZRYWKI SZYKUJE SIĘ DO ZIMY

Park Rozrywki przygotowuje się do zamknięcia sezonu. Działa w innych godzinach i bez niektórych urządzeń. Park Rozrywki od początku października funkcjonował będzie codziennie w godzinach 10-18. Rozpoczęło się także przygotowywanie urządzeń do z (...)

Czytaj dalej
27 SIE

Ruszyły zapisy na zajęcia w MDK nr 5 w Fordonie

źródło: https://web.facebook.com/mdk5fordon/ (...)

Czytaj dalej
11 LIP

ŚWIĘTUJ Z NAMI URODZINY ZOO!

W tym roku bydgoski Ogród Zoologiczny świętuje 40-lecie istnienia. Urodziny będą trwały prawie aż dwa tygodnie, a w programie m.in. festyn i zwiedzanie o świcie. Decyzję o budowie zoo w Bydgoszczy podjęto w 1975 roku. Założenie było takie, by (...)

Czytaj dalej
08 LIP

MALUCHY W ZOO

W myślęcińskim zoo radosny czas - swoje potomstwo powitała rysia rodzina! Maluchy można zobaczyć też na wybiegu lamy, kapibary oraz w klatkach kaczek i bażantów. Po wybiegu lam biega za swoją mamą młody samiec, który urodził się pod konie (...)

Czytaj dalej
07 LIP

BORPOLANDIA - KREATYWNIE PRZEZ CAŁE LATO

W lipcu i sierpniu na bydgoskich Kapuściskach otwarta jest dla Was B O R P O L A N D I A - STREFA KREATYWNOŚCI. Animatorzy i specjaliści przez całe wakacje prowadzą BEZPŁATNE zajęcia dla dzieci i młodzieży. W PROGRAMIE: - gry i zabawy ruchowe (...)

Czytaj dalej
04 LIP

Wakacyjne Place Zabaw 2018

Wakacyjne place zabaw to idealna forma letniego wypoczynku dla dzieci i młodzieży pozostających w mieście oraz ich rodzin. W programie przewidziano gry i zabawy sportowo- rekreacyjno- plastyczne, muzyczne i profilaktyczne dla różnych grup wiekow (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.