Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

WYGRAJ PREZENT NA GWIAZDKĘ

Jak zawsze przed Bożym Narodzeniem jesteś zabiegana, masz dużo pracy, robisz porządki i szykujesz pyszne potrawy na święta. Zapomnieliśmy o czymś? Tak, jeszcze prezenty! W takim razie ułatwimy Ci trochę przedświąteczne przygotowania. Wystarczy, że weźmiesz udział w świątecznym KONKURSIE! Zobacz jakie prezenty możesz sprawić sobie, przyjaciółce albo mamie, a jakie dzieciom! Co zrobić aby wygrać? Wybierz jedną z prezentowanych powyżej nagród i podziel się z nami swoim wyborem na konkursowym forum. Napisz nam, który prezent wybierasz i komu chciałabyś go podarować. Uzasadnij swój wybór! Zgłoszenia należy wysyłać do 17-go grudnia! Szczegóły konkursu: https://www.familie.pl/artykul/Swiateczny-KONKURS-wygraj-prezent-na-gwiazdke-Dla-Niej-albo-dla-dziecka,14079,1.html (...)

Czytaj dalej

WYGRAJ WALIZECZKĘ

Konkurs fotograficzny. Aby wygrać w konkursie należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Pokaż zdjęcie swojego dziecka w podróży, na którym widać środek transportu i opisz swój sprawdzony sposób na nudę dziecka w (...)

Czytaj dalej

OTULACZ DLA TWOJEGO MALUSZKA

ZASADY KONKURSU: Napisz jak przygotowujesz się do zostania mamą. NAGRODA: - 4x otulacz Swaddle UP™ w rozmiarze M KONKURS TRWA DO 16.12.2018 Szczegóły konkursu: https://mamotoja.pl/konkurs-nagroda-otulacz-swaddle-up,konkursy-ak (...)

Czytaj dalej

ZDJĘCIE MIESIĄCA Świąteczne radości!

ZASADY KONKURSU: Pierwsze wspólne ubieranie choinki, radość z otrzymywanych prezentów, zabawy na śniegu? Podzielcie się Waszą świąteczną atmosferą i WYGRAJCIE pyszne nagrody od BoboVita! Dodaj zdjęcie swojego maluszka NAGRODA: - 1x n (...)

Czytaj dalej

WYGRAJ NAWILŻACZ ULTRADŹWIĘKOWY

ZASADY KONKURSU: Napisz, co Twoim zdaniem, jest najważniejszym elementem wyprawki dla dziecka. Uzasadnij swój wybór. NAGRODY: - 3x Nawilżacz ultradźwiękowy rozpylający chłodną mgiełkę marki Miniland KONKURS TRWA DO 16.12.2018 (...)

Czytaj dalej

KONKURS FOTOGRAFICZNY - PRZYTUL MISIA

ZASADY KONKURSU: Prześlij zdjęcie Twojego dziecka z pluszowym misiem. NAGRODA: - 5 x czekoladowy miś od Chocolissimo oraz zestaw książek wydawnictwa Jaguar KONKURS TRWA DO 2.01.2019 SZCZEGÓŁY KONKURSU: https://mamaklub.pl/konkurs/7c (...)

Czytaj dalej

WYGRAJ PIELUSZKI I SZUMISIA

Zasady konkursu: Napisz, jak zapewniasz swojemu dziecku komfort w czasie snu i wygraj uroczego Szumisia oraz zapas pieluszek Pampers Premium Care na cały miesiąc! Nagrody: 5 x zestaw szumiś + zapas pieluszek na cały miesiąc Termin nadsyła (...)

Czytaj dalej

LALKA MOICH MARZEŃ

Zapraszamy do wspólnej zabawy i udziału w konkursie! Zadanie konkursowe: Dowolną metodą plastyczną stwórz lalkę swoich marzeń i nadaj jej imię. Swoje zgłoszenie (zdjęcie pracy wraz z imieniem lalki) wyślij na adres podany na dole (...)

Czytaj dalej

WYGRAJ WYDANIE SPECJALNE PRZYGÓD EMI

Zapraszamy do udziału w świątecznym konkursie EMI ! Zadanie konkursowe: Przygotuj własnoręcznie Świąteczną kartkę z życzeniami dla EMI! Technika wykonania dowolna! Swoje zgłoszenia (zdjęcia kartek) wysyłajcie na adres podany na dole strony! (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.