Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

DZIELNY SZKOLNIAK I PRZEDSZKOLAK

Jesteś rodzicem dzielnego szkolniaka, przedszkolaka lub żłobkowicza? Jesteście gotowi na pierwszy dzwonek? Weźcie udział w konkursie. ZADANIE KONKURSOWE: Sfotografuj dziecko podczas przygotowań, zakupów, w stroju szkolnym, itp. Prześlij do nas zdjęcie! Z nadesłanych fotografii wyłonimy zwycięzców, na których czekają fantastyczne nagrody od Befado. TERMIN ZGŁOSZEŃ: 27.07-16.08.2018r. Ogłoszenie wyników: 27.08.2018r. Nagrody Nagrodami nagrody w konku (...)

Czytaj dalej

NA SPACERZE Z ULUBIONĄ ZABAWKĄ

KONKURS POLEGA NA: opublikowaniu w komentarzu pod zdjęciem konkursowym na Facebooku zdjęcie swojego dziecka, które jest na spacerze ze swoją ulubioną zabawką. NAGRODY: 3 zabawki Zootulanka Konkurs zostanie przeprowadzony na stronach: (...)

Czytaj dalej

WYGRAJ WYPRAWKĘ SZKOLNĄ!

ZASADY KONKURSU: Kup dowolny produkt marki Coccolino, zachowaj paragon, wypełnij formularz i odpowiedz na zadanie konkursowe: A jak Ty zareklamował/a byś markę Coccolino? Zaproponuj hasło reklamowe, które Twoim zdaniem najlepiej pasuje do (...)

Czytaj dalej

ZDJĘCIE MIESIĄCA

KONKURS ZDJĘCIE MIESIĄCA Temat przewodni tego miesiąca to: „Moje cudowne wakacje! ZASADY KONKURSU : Konkurs polega na umieszczeniu na Formularzu Konkursowym zdjęcia przedstawiającego dziecko zgodnie z tematem przewodnim danego miesiąca (...)

Czytaj dalej

DINOWYZWANIE

KONKURS INTERNETOWY. Aby wygrać w konkursie "Dinowyzwanie" należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Łącz dinozaury w pary i zdobywaj nagrody! Im szybciej połączysz karty tym więcej punktów dla Ciebie! Szczeg&oac (...)

Czytaj dalej

KONKURS WAKACYJNY

Zapraszamy do udziału w wakacyjnym konkursie! Zadanie konkursowe: Napiszcie, jak aktywnie spędzacie czas z dziećmi podczas wakacji. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy! Do wygrania: Plecak „Aktywne Szkoły M (...)

Czytaj dalej

KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

III Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży Stanisław Moniuszko – Wielki Patriota w 200 rocznicę urodzin „Ojca opery polskiej” Styczeń 2018 – Maj 2019 Honorowy Patronat Rodzinny sprawują potomkowie Kom (...)

Czytaj dalej

FOTOKONKURS MiniMini+

KOCHANI! Rybka MiniMini jest bardzo ciekawa jak spędzacie ciepłe dni podczas Wakacji i z tej okazji zaprasza Was do udziału w fantastycznym konkursie. Zadanie jest bardzo proste: Zróbcie zdjęcie, w którym pokażecie nam, jak spędzacie (...)

Czytaj dalej

ZABAWNE PLAY DOH

ZASADY KONKURSU Przygotuj dowolną techniką pracę plastyczną pt.: „Zabawne Play-Doh wraz z kuponem konkursowym wyciętym z magazynu Play-Doh 2/18 wyślij z pomocą rodziców do biura wydawcy Media Service Zawada. Media Service Zawada al. (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.