Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Perspektywy - 9 Hills Festival | 10-12.08.2018

Miejsce wydarzeniaChełmno

Data wydarzenia11/08/2018

Godzina wydarzenia00:00

 

 

III edycja Perspektywy – 9 Hills Festival odbędzie się w dniach 10-12 sierpnia w Chełmnie, mieście położonym na dziewięciu wzgórzach, w centralnej części woj. kujawsko-pomorskiego.

9HF scala wydarzenia z dziedziny teatru, filmu, muzyki, fotografii, historii, fantastyki, street artu i tańca, wszystkie wpisane w przestrzeń i architekturę miasta. Podczas festiwalu podwórka Starego Miasta stają się obszarem działań społecznych i animacyjnych. Działania artystyczne (m.in. wystawy, koncerty i spektakle) wprowadzane są do kościołów i piwnic. Część z nich rozgrywa się w plenerze. Chełmno na trzy dni zamienia się w MIASTO SZTUKI.

Dla mieszkańców i turystów to okazja do odkrycia miejsc na co dzień niedostępnych, a dla tych, którzy je znają, spojrzenie na nie z nowej perspektywy – dla wszystkich okazja do doświadczania sztuki nawet w najbardziej nieoczywistych zakamarkach miasta.

Organizatorzy: Mieszkańcy Chełmna oraz Fundacja Muzeum Ziemi Chełmińskiej 
Partnerzy główni: Województwo Kujawsko-Pomorskie, Miasto Chełmno 

Szczegółowe informacje i strona festiwalu: http://9hf.pl/

 

źródło: https://web.facebook.com/events/488438964945419/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.