Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

W magicznej krainie – bajka improwizowana

Miejsce wydarzeniaKPCK pl. Kościeleckich 6 85-033 Bydgoszcz

Data wydarzenia18/08/2018

Godzina wydarzenia16:00

 

 

Improwizowana bajka dla dzieci, w której mali widzowie decydują jakie będą losy bohaterów i kogo spotkają na swojej drodze. Może to być księżniczka, zające, smok lub wielka marchewka. Jak to w bajkach wygra dobro, a bohaterowie będą żyli długo i szczęśliwie. Aktorzy podążać będą za sugestiami widzów i z nimi współtworzyć magiczną opowieść. 
Zapraszamy! 

18 sierpnia 2018 o godz. 16:00. 
Wstęp wolny (obowiązują bezpłatne wejściówki) - aktorom można odwdzięczyć się wrzucając banknot do kapelusza :-)


UWAGA! Ze względu na dużą ilość zapytań o przedstawienie organizator wprowadził bezpłatne wejściówki, które można odbierać w Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury. Jednocześnie informujemy, że w przypadku wyczerpania się wejściówek na godzinę 16.00, odbędzie się jeszcze jedna, dodatkowa improwizowana bajka o godzinę 17.30 - tu również obowiązują wejściówki, które dostępne będą w siedzibie KPCK.

 

źródło: https://web.facebook.com/events/356645728200457/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.