Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka SPRZEDAM Inne Sale Zabaw
25 CZE

Uroczyste otwarcie Starego Rynku w Bydgoszczy!

 

Nadszedł czas, aby pochwalić się nową odsłoną Starego Rynku. W weekend 28-29 czerwca zapraszamy na uroczyste otwarcie.

Będą koncerty, występy kabaretowe, konkursy z nagrodami, występy muzyków ulicznych i pokazy baniek. Przygotowano też atrakcje dla najmłodszych.

Wstęp wolny.

W piątek, 28 czerwca zapraszamy na wieczorny koncert „PIĘKNIE ŻYĆ” w wykonaniu Orkiestry pod dyrekcją Zbigniewa Górnego z udziałem uznanych solistów. Koncert rozpocznie się o godzinie 20.00 i będzie miał różnorodny repertuar. Usłyszymy między innymi takie hity jak: „Gdzie ci mężczyźni”, „Over the rainbow” czy „W domach z betonu” - wszystko w wykonaniu gwiazd polskiej sceny.

W sobotę, 29 czerwca atrakcje będą odbywać się zarówno na scenie, jak i na płycie Starego Rynku. Najmłodszych gości zabierzemy w „bajkową podróż dookoła świata”, razem odśpiewamy popularne dziecięce przeboje. Popołudniu przygotowaliśmy dla wszystkich ogromną dawkę humoru z ulicznym Teatrem na Walizkach i mistrzem kabaretu Piotrem Bałtroczykiem. W programie nie zabraknie też konkursów z nagrodami. W ścisłym centrum miasta będzie można posłuchać także muzyków ulicznych, podziwiać pokazy ogromnych baniek mydlanych oraz występy cyrkowców. W sobotę atrakcje będą odbywać się w godzinach: 11.00 – 19.00.

Program: 

PIĄTEK, 28 czerwca 2019r. Stary Rynek, scena

20.00 „PIĘKNIE ŻYĆ” - koncert w wykonaniu orkiestry Zbigniewa Górnego z udziałem: Olgi Bończyk, Katarzyny Jamróz, Katarzyny Pakosińskiej, Hanny Śleszyńskiej, Andrzeja Cierniewskiego, Piotra Gąsowskiego, Władysława Grzywny, Wojciecha Kalety, Roberta Rozmusa, MEZO, Kwartetu RAMPA oraz Kabaretu RAK.

SOBOTA, 29 czerwca 2019r. Stary Rynek, scena 

12.00  „Centrum Uśmiechu” - koncert dla dzieci 
Centrum Uśmiechu to niekwestionowane gwiazdy muzyki dla dzieci. Największe hity Zespołu, takie jak: Gruszka czy Olimpiada w Jarzynowie śpiewają dzieci w całym kraju.  U podstaw ich filozofii leży to, by o rzeczach ważnych, dotyczących szeroko rozumianego zdrowia oraz aktywności fizycznej, śpiewać w sposób zrozumiały dla najmłodszego pokolenia, przy czym, by ton piosenek nie miał charakteru moralizatorskiego. I to, od ponad 17. lat udaje się Zespołowi, o czym świadczą tysiące zagranych koncertów.

14.00  „Bajkowa Podróż Dookoła Świata”  - program rozrywkowy dla dzieci
BAJKOWE PARTY czyli niesamowita, bajkowa i rewelacyjna imprezka! Różnorodne gry, zabawy, konkursy dla dzieci w każdym wieku (taneczne, sportowe, ruchowe, pojedynki zręcznościowe i wiele innych). Spotkać będzie można postaci bajkowe takie jak: Król Julian, Myszka Miki, Tygrysek, Królik Bugs czy Lew Alex.

16.00  „Beczka Śmiechu” - komediowy spektakl Teatru na Walizkach 
Wybuchowa mieszanka komediowych wątków fabularnych. Tytułowa beczka to miejsce, z którego aktorzy wyciągają mnóstwo gagów, niecodziennych rekwizytów, tak że do końca nie wiadomo czym zaskoczą widza. Spektakl ma bardzo przewrotną fabułę: zarówno widzowie stają się aktorami jak i aktorzy - widzami. Beczka Śmiechu, to teatr uliczny, w którym możemy zobaczyć pokaz żonglerki, parodię akrobatyki oraz jazdę na monocyklu! Bezpośredni, zabawny, porywający. Spektakl uliczny, który otrzymał Główną Nagrodę na Festiwalu Teatrów Plenerowych w Białej Podlaskiej w 2006r.

17.00  Piotr Bałtroczyk – program satyryczny 
Program kabaretowy jednego z najlepszych w Polsce stand-upowców czyli kabareciarzy tworzących tzw. One Man Show.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.

Zaprasza Miasto Bydgoszcz.

 

 

 

 

 

Źródło: https://www.bydgoszcz.pl/aktualnosci/tresc/stary-rynek-zapraszamy-na-uroczyste-otwarcie/

Ostatnie aktualności

WSCHÓD I ZACHÓD SŁONIA

Czytaj dalej

Konkurs zakończony!

Czytaj dalej

Spotkanie w kosmosie!

Czytaj dalej

Zapraszamy do udziału w różnorodnych konkursach

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.