Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka SPRZEDAM Inne Sale Zabaw
04 LIP

ODKRYJ ŚREDNIOWIECZNE TAJEMNICE W FOCUSIE!

 

O czym marzą dzieci? O niesamowitych przygodach jak z bajki! W te wakacje najmłodsi mieszkańcy Bydgoszczy i okolic będą mogli spełnić swoje marzenia. W dniach 15 lipca – 3 sierpnia Centrum Handlowe Focus zabierze dzieci w niezapomnianą podróż do dawnej krainy. W pełnym atrakcji „Średniowiecznym Miasteczku” na małych odkrywców czekają kreatywne aktywności, niezwykłe tajemnice i przede wszystkim – świetna zabawa!

Tego lata zapraszamy najmłodszych na bajkową wyprawę do przeszłości. W dniach 15 lipca – 3 sierpnia w Centrum Handlowym Focus zagości pełne tajemnic „Średniowieczne Miasteczko”, a z nim – świat księżniczek, rycerzy, smoków i warownych zamków.

Za historyczną bramą na małych odkrywców czeka niezwykła kraina. Przez trzy tygodnie dzieci nauczą się wielu umiejętności rodem ze średniowiecza. Mali odkrywcy wezmą udział w zajęciach z projektowania koron, odwiedzą stadninę koni i tajemniczy zamek, a nawet dowiedzą się, jak dawniej wybijano monety. Uczestnicy wydarzenia zgłębią także tajniki średniowiecznych zawodów, takich jak kowal, łucznik i garncarz. Podczas zajęć w akademiach najmłodsi będą mogli odkryć w sobie rezolutną księżniczkę i walecznego rycerza. Na wszystkich czeka również zamkowy plac zabaw.

„Średniowieczne Miasteczko” w Centrum Handlowym Focus w Bydgoszczy będzie dostępne w dniach 15 lipca –  3 sierpnia, w godzinach 10.00-18.00.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://focusbydgoszcz.pl/odkryj-sredniowieczne-tajemnice-w-focusie/

Ostatnie aktualności

Przyjdź na Targi Przyjazne Rodzinie

Czytaj dalej

WSCHÓD I ZACHÓD SŁONIA

Czytaj dalej

Konkurs zakończony!

Czytaj dalej

Spotkanie w kosmosie!

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.