SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw
12 LIP

Rozrywkowe lato w Myślęcinku

 

Myślęcinek startuje z projektem „Rozrywkowe lato”.

W każdą niedzielę lipca i trzy pierwsze niedziele sierpnia, przy Muzeum Ziemi (wejście do Parku Rozrywki) w Myślęcinku odbywać się będą imprezy kulturalno-rozrywkowe przeznaczone dla całych rodzin. Pierwsze takie wydarzenie zaplanowano na 14 lipca – o godz. 15.00 będzie można obejrzeć spektakl o Rycerzu Bolko z Kociejdziury i Królewnie z Wieży w wykonaniu krakowskiego Teatru Za Jeden Uśmiech. To zabawna historia dzielnego rycerza pragnącego ocalić uwięzioną królewnę Matyldę. Zadanie to okazuje się niełatwe, a po drodze czeka mnóstwo przygód. 

O godzinie 16.30 o dobrą zabawę zadba Szkoła Tańca ECHO art. To multimedaliści konkursów o randze ogólnopolskiej, wielokrotni Mistrzowie Polski, Mistrzowie Europy i medaliści Mistrzostw Świata. Doceniani za niezwykle wysoki poziom techniczny i artystyczny, a przede wszystkim za wyjątkowe choreografie. Poprowadzą animacje taneczne, gry i zabawy muzyczne, a także zaprezentują swoje turniejowe pokazy. Na stoiskach obok Akademia Wynalazców pokaże, czym jest m.in.  robotyka i jak mądrze się bawić i uczyć jednocześnie, a Centrum Edukacji Nowodworska „Biret” w ramach wspólnej zabawy poza animacjami dla dzieci przedstawi ofertę edukacyjną dla najmłodszych i nie tylko. 

Z kolei 21 lipca wystąpi Teatr Vaśka - przedstawi baśń o Złotej rybce i opowie o Piernikowych potyczkach, a klaun Pablo zaprezentuje „Waliza show”. 28 lipca natomiast wraz z Grupą Eventową Funimki będzie można wziąć udział w pirackich harcach, a także nauczyć się jeździć na deskorolce w specjalnej strefie 4freaks.  

Rodzinne spotkania w Parku Rozrywki odbywają się przy Muzeum Ziemi, są darmowe - na teren można wejść bez biletu. 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://www.bydgoszcz.pl/aktualnosci/tresc/rozrywkowe-lato-w-myslecinku/

Ostatnie aktualności

Akcja Charytatywna ,,List do Świętego Mikołaja ”

Czytaj dalej

Warsztaty - projektowanie opakowania

Czytaj dalej

BUDOWA SPORTOWEJ SALI NA OKOLU ZAKOŃCZONA

Czytaj dalej

Jarmark Świąteczny

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.