SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw
06 SIE

ODKRYJ ŚWIAT WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI

 

Odkryj świat wirtualnej rzeczywistości w Focusie!

Wejdź do świata VR! Ekstremalna wspinaczka w górach, ekscytujące przejażdżki kolejką górską i obrona stacji kosmicznej przed pirackimi dronami to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na Was w dniach 19-25 sierpnia. Zaplanowaliśmy aż siedem dni niezwykłych emocji, w czasie których głównym punktem programu będzie wirtualna rzeczywistość.

W dniach 19-25 sierpnia przygotowaliśmy niecodzienną rozrywkę dla mieszkańców Bydgoszczy i okolic. Podczas trwającego wydarzenia będzie można sprawdzić możliwości wirtualnej rzeczywistości. Na odwiedzających czeka około 20 różnych gier na czterech stanowiskach VR.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli przeżyć niezapomnianą przygodę w wirtualnym świecie. Gracze wybiorą się w podróż rozpędzoną kolejką górską, popływają z rekinami na Bahamach i przelecą helikopterem nad wybuchającym wulkanem. Pasjonaci gór zmierzą się ze wspinaczką w Wielkim Kanionie lub na lodowcu. Miłośnicy podróży w kosmosie będą mogli spróbować swoich sił broniąc stacji kosmicznej przez wrogimi dronami.

Gracze poczują się jak w Matrixie, testując możliwości polskiej aplikacji SuperHOT, w której można doświadczyć efektu zwolnionego czasu. Dużą atrakcją dla fanów muzycznych wrażeń będzie animacja wymagająca walki mieczem świetlnym w rytm muzyki. Na najmłodszych uczestników, którzy uwielbiają zabawy w wesołym miasteczku, czeka pełen wrażeń Fun House. Do dyspozycji wszystkich graczy będą animatorzy, którzy doradzą w wyborze najlepiej dopasowanej do wieku i preferencji użytkowników atrakcji.

Stanowiska VR będą dostępne w dniach 19– 25 sierpnia w godzinach 11:00- 19:00. Korzystanie z atrakcji jest bezpłatne.

Zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://focusbydgoszcz.pl/odkryj-swiat-wirtualnej-rzeczywistosci-w-ch-focus/

Ostatnie aktualności

KONKURS KINDERNALIA Z OKAZJI DNIA MAMY!

Czytaj dalej

DZISIAJ DZIEŃ MAMY!

Czytaj dalej

ZOO W MYŚLĘCINKU OTWARTE! OD 19 MAJA MOŻNA ODWIEDZAĆ ZWIERZĘTA.

Czytaj dalej

BEZPŁATNE KONSULTACJE

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.