SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw
15 SIE

DŁUGI WEEKEND SIERPNIOWY W MYŚLĘCINKU

 

Długi weekend sierpniowy w Myślęcinku upłynie pod znakiem triathlonu i ostatnich darmowych animacji dla dzieci w Parku Rozrywki.

W czwartek 15 sierpnia wszystkie atrakcje Myślęcinka będą czynne zgodnie ze stałym harmonogramem. W sobotę rozpocznie się Ocean Lava Triathlon Polska - jedne z najstarszych tego typu zawodów w kraju. Z tego powodu w godzinach 7-17 i w niedzielę w godz. 9.30-13 zamknięty dla ruchu kołowego będzie przejazd ulicą Gdańską od strony stadionu Zawiszy i ulicy Jeździeckiej. W sobotę w godz. 12-22 i w niedzielę w godz. 9.30-13 alejki wewnątrz Myślęcinka będą natomiast areną zmagań biegaczy i należy liczyć się z utrudnieniami w możliwości przejścia. Każdego dnia imprezy udostępniona będzie śluza, by móc przejechać z ulicy Zamczysko w Konną. Uprzejmie prosimy jednak o dotarcie do parku bez auta ze względu na ograniczoną liczbę miejsc parkingowych.

W niedzielę 18 sierpnia po raz ostatni tego lata w Parku Rozrywki będzie można skorzystać z darmowych animacji dla dzieci. Od godziny 15 FUNimki zaproszą na bardzo Dziki Zachód. Okolice Muzeum Ziemi opanują prawdziwi kowboje! Szeryf bandy przygotował wyzwania: taniec pod lasso, łapanie bandyty, zaganianie krów, taniec z kowbojskim kapeluszem, pojedynek na pistolety.

Następnie do zabawy porwie Centrum Zabaw i Edukacji „Złoty Smoczek”. W programie m.in. pokaz baniek mydlanych, zabawy chustą, malowanie twarzy i harce z  ogromną maskotką.

Dla starszych strzelnica ASG firmy Ipron Events, a mamy obecne i przyszłe znajdą fachowe doradztwo przy stoisku Stowarzyszenia Małyssak. Będzie to okazja do rozmów (m.in. z promotorem) o karmieniu piersią i mlekiem kobiecym w przyjaznej strefie, a także do odpoczynku, swobodnego nakarmienia i przewinięcia (na miejscu czeka przewijak). Rodzice, którzy nakarmią maluszka w przygotowanej strefie i podadzą hasło "Jedzie z nami Małyssak", otrzymają naklejkę do przyklejenia na szybę auta (liczba naklejek ograniczona).

Pojazd kołowy stylizowany na ciuchcię jeździć będzie w czwartek 15 sierpnia w godz. 11-18, a sobotę i niedzielę z powodu triathlonu nie wyjedzie na trasę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://www.myslecinek.pl

Ostatnie aktualności

KONKURS KINDERNALIA Z OKAZJI DNIA MAMY!

Czytaj dalej

DZISIAJ DZIEŃ MAMY!

Czytaj dalej

ZOO W MYŚLĘCINKU OTWARTE! OD 19 MAJA MOŻNA ODWIEDZAĆ ZWIERZĘTA.

Czytaj dalej

BEZPŁATNE KONSULTACJE

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.