SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw
19 SIE

Wakacyjne treningi piłkarskie z Bergovią

 

Fundacja Aktywności i Rozwoju Sportowego „Bergovia” oraz Akademia Sportu „Bergovia”, serdecznie zapraszają na zajęcia w ramach cyklu „Wakacyjne treningi piłkarskie z Bergovią – Grasz Fair Play, jesteś ok”.

Są to otwarte i bezpłatne zajęcia piłki nożnej dla dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 12 lat (zarówno chłopcy, jak i dziewczynki).

Celem projektu jest:
-    dbałość o aktywność fizyczną dzieci i młodzieży oraz popularyzacja piłki nożnej;
-    zapoznanie dzieci i młodzieży z postawami i rywalizacją fair play oraz promowanie tych postaw;
-    uśmiech dzieci i dobra zabawa;

Zajęcia odbywać się będą przez 2 tygodnie wakacji letnich na boiskach Orlik w Bydgoszczy dla dwóch grup wiekowych tj. dzieci 5-8 lat oraz dzieci 9-12 lat.

Terminy:
-    19-23 sierpień 2019 - Orlik przy SP 38 ul. Węgierska
-    26-30 sierpień 2019 - Orlik przy SP 25 ul. Siedleckiego

Grupy wiekowe:
-    grupa starsza: godzina 16.00-17.00 – dzieci 9-12 lat (roczniki 2007-2010)
-    grupa młodsza: godzina 17.00-18.00 – dzieci 5-8 lat (roczniki 2011-2014)

Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów naszej Akademii. Wszystkie dzieci uczestniczące w zajęciach będą objęte ubezpieczeniem NNW (następstwa nieszczęśliwych wypadków). Dla wszystkich uczestników przewidziane są pamiątkowe dyplomy.

Zgłoszenia uczestnictwa w zajęciach są przyjmowane telefonicznie pod numerami: 501-655-040 oraz 690-622-499) lub mailowo (info@bergovia.pl), a także bezpośrednio przed zajęciami. Warunkiem zgłoszenia jest wypełnienie krótkiej deklaracji uczestnictwa w zajęciach przez Rodzica lub Opiekuna.

Udział dzieci jest bezpłatny!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: http://www.bergovia.pl

Ostatnie aktualności

KONKURS KINDERNALIA Z OKAZJI DNIA MAMY!

Czytaj dalej

DZISIAJ DZIEŃ MAMY!

Czytaj dalej

ZOO W MYŚLĘCINKU OTWARTE! OD 19 MAJA MOŻNA ODWIEDZAĆ ZWIERZĘTA.

Czytaj dalej

BEZPŁATNE KONSULTACJE

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.