SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw
04 WRZ

Po Szkole Targi Aktywności i Rozwoju

 

Początek roku szkolnego to czas podejmowania decyzji związanych z wyborem zajęć pozalekcyjnych, które rozwiną pasje i będą interesującą oraz ciekawą rozrywką dla naszych pociech. Chcemy pomóc w tym wyborze zarówno rodzicom, jak i dzieciom oraz starszym uczniom.

Jak ciekawie spędzać czas po lekcjach? Język obcy, projektowanie, karate, robotyka, basen, nauka gry na instrumencie, taniec?

Wybór zajęć dodatkowych dla młodzieży, dzieci, nawet tych najmłodszych, jest ogromny. Chcemy ułatwić rodzicom, dzieciom, uczniom dostęp, możliwości zapoznania się z dostępnymi na rynku ofertami i jednocześnie zaoszczędzić czas na odwiedzenie wielu miejsc.

Do prezentacji ofert zapraszamy firmy, podmioty i placówki edukacyjne, artystyczne prowadzące zajęcia pozalekcyjne, koła zainteresowań, rozwijające aktywności, kompetencje i umiejętności. Dzięki Państwa prezentacji podczas targów Po Szkole rodzice i ich pociechy będą mogli w jednym miejscu zapoznać się z różnorodną ofertą na rok szkolny 2019/2020, porozmawiać i dopytać o szczegóły, rozwiać wątpliwości, a nawet zapisać na konkretne zajęcia.

Kontakt do Organizatora:
CENTRUM TARGOWE POMORZA I KUJAW
info@ctpik.com.pl
tel.kom. 503 903 310, 503 165 752

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://www.bydgoszcz.pl/kultura/kalendarium-imprez/wydarzenie/info/2019/09/-/id/15879/

Ostatnie aktualności

DZIEŃ DZIECKA W MYŚLĘCINKU!

Czytaj dalej

KONKURS KINDERNALIA Z OKAZJI DNIA MAMY!

Czytaj dalej

DZISIAJ DZIEŃ MAMY!

Czytaj dalej

ZOO W MYŚLĘCINKU OTWARTE! OD 19 MAJA MOŻNA ODWIEDZAĆ ZWIERZĘTA.

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.