SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw
07 WRZ

CO PO SZKOLE? – TARGI ZAJĘĆ POZASZKOLNYCH

 

Nauka pływania, taniec czy języki obce? Każdy znajdzie coś dla siebie na zbliżających się targach zajęć pozaszkolnych. Goście odwiedzający Centrum Auchan 7 września zapoznają się z szeroką ofertą zajęć rekreacyjnych czy edukacyjnych i wybiorą odpowiednie, dostosowane do zainteresowań dzieci. Wstęp wolny.

Nie wszystkie przedmioty w szkole pozwalają na rozwój pasji i zdolności dzieci. Niezwykle ważna jest organizacja czasu wolnego, tak aby wykorzystać pokłady energii drzemiące w małych odkrywcach. Zajęcia i atrakcje pozaszkolne pozwolą na rozwój zainteresowań, a do tego będą dla dzieci okazją do dobrej zabawy i poznawania rówieśników. Wszystkich niezdecydowanych, jakie zajęcia wybrać, zapraszamy na targi zajęć pozaszkolnych.

Na zbliżającym się wydarzeniu swoją ofertę zaprezentuje wiele placówek i ośrodków, organizujących aktywności edukacyjne, sportowe, artystyczne i inne. Rodzice wraz z dziećmi będą mieć okazję do spotkania i rozmowy z przedstawicielami, m.in: szkoły Planeta Tańca Joanny Ossowskiej, Akademii wynalazców (robotyka, eksperymenty, programowanie), Akademii Mungo (zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym), szkoły językowej The Bay Education, szkoły pływania Delfinek, Młodzieżowego Domu kultury nr 5 w Bydgoszczy oraz placówki „Nauka jest fajna”.

Możliwość spotkania z organizacjami pozwoli na szybkie i wygodne poznanie ich oferty, podzielenie się wątpliwościami i wypytanie o szczegóły pod kątem własnych potrzeb. Podczas imprezy co godzinę będą losowane nagrody: firmowe upominki oraz bony na zajęcia i bezpłatne kursy.

Targi zajęć dla dzieci odbędą się 7 września. Stoiska będą dostępne od godz. 12:00 do 17:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: http://www.auchanbydgoszcz.pl/pl/co-po-szkole-targi-zajec-pozaszkolnych

Ostatnie aktualności

DZIEŃ DZIECKA W MYŚLĘCINKU!

Czytaj dalej

KONKURS KINDERNALIA Z OKAZJI DNIA MAMY!

Czytaj dalej

DZISIAJ DZIEŃ MAMY!

Czytaj dalej

ZOO W MYŚLĘCINKU OTWARTE! OD 19 MAJA MOŻNA ODWIEDZAĆ ZWIERZĘTA.

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.