Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka SPRZEDAM Inne
20 CZE

Rzeka muzyki - koncerty na wodzie

 

Już niebawem rozpocznie się cykliczne wydarzenie, które od wielu lat odbywa się w Bydgoszczy w Amfiteatrze Opery Nova i stanowi ucztę kulturalną muzycznego LATA w Polsce. Wyjątkowe miejsce, okoliczności przyrody i doskonała muzyka w wykonaniu najlepszych artystów. 

Podczas poprzednich edycji RZEKI MUZYKI ukształtowała się idea cyklu, gwarantującego szerokiej rzeszy melomanów wybór koncertów z wielu nurtów muzycznych. Projekt 5. edycji nawiązuje do tej idei - postawiono na różnorodność muzyczną i najwyższą jakość artystyczną, zapraszając wykonawców o ugruntowanej pozycji w swoich gatunkach muzycznych.

W tegorocznej edycji "wielkie otwarcie" zapewni zespół RAZ DWA TRZY, a na wieńczący tegoroczny cykl "deser" wystąpi KAPELA ZE WSI WARSZAWA. Ale to nie jedyni utytułowani artyści w tegorocznej edycji. Zaproszenie przyjęli także TOMASZ WENDT (zdobywca prestiżowej nagrody Fryderyk 2017), JAKUB KUSZLIK ( laureat Międzynarodowego Konkursu im. I. J. Paderewskiego ), JAN JAKUB NALEŻYTY ( laureat Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu ), czy KRAKÓW STREET BAND ( finalista Must Be the Music, laureat rankingów czasopisma "Twój blues" - "Odkrycie Roku" i "Zespół Roku"). Wielbiciele hiszpańskich klimatów muzycznych będą mogli zobaczyć i usłyszeć niestrudzoną popularyzatorkę flamenco MAGDĘ NAVARETTE. Na scenie amfiteatru Opery Nova zagości także "Seweryn Krajewski" w interpretacji JOANNY DARK, w koncercie "Krajewski na dziś". Koncert stypendystki Miasta Bydgoszczy wypełnią przeboje operetkowe i musicalowe w wykonaniu HANNY OKOŃSKIEJ i ŁUKASZA RATAJCZAKA.
Repertuar tegorocznej edycji stworzony został z myślą, aby poszerzać krąg odbiorców RZEKI MUZYKI o młodsze pokolenie, nie zapominając jednocześnie o wiernej od lat publiczności, a wszystkim zagwarantować niedzielny wieczór z muzyką na najwyższym poziomie. 


Koncerty odbywać się będą w każdą wakacyjną niedzielę o godz. 19:00.

Wstęp wolny! 

 

Harmonogram koncertów sprawdzaj na bieżąco na http://www.swiat-dzieci.eu/kalendarium.html


źródło: https://web.facebook.com/events/151482829046439/

Ostatnie aktualności

Kreatywnie i twórczo o mieście – Stan Użytku zaprasza ma warsztaty

Czytaj dalej

Kobieta w Galerii zdrowia już za moment!

Czytaj dalej

WAKACYJNE PLACE ZABAW

Czytaj dalej

Wakacyjne treningi piłkarskie z Bergovią

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.