SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw
14 WRZ

AKADEMIA PANA KLEKSA W FOCUSIE!

 

Odwiedź słynną Akademię Pana Kleksa i przeżyj niezapomnianą przygodę! W dniach 12-14 września na najmłodszych mieszkańców Bydgoszczy i okolic czekać będzie fantastyczna zabawa w pełnej atrakcji „Akademii Pana Kleksa”. Pokazy magicznej kuchni i lekcje kleksografii, a w tle największe przeboje z filmu to tylko niektóre z niespodzianek, jakie przygotowano.

Główną atrakcją trwającego trzy dni wydarzenia będzie spotkanie z Panem Kleksem, który zaprosi najmłodszych do wspólnej zabawy. Pod okiem czarodzieja, dzieci poznają sztukę kleksografii i zaśpiewają największe przeboje z kultowego filmu „Akademia Pana Kleksa”, takie jak „Kaczka dziwaczka” lub „Dzik jest dziki”.  W akademickiej kuchni maluchy ugotują spektakularne kolorowe dania Ambrożego Kleksa, a podczas zajęć plastycznych wykonają zwierzątka z modeliny. Miłośnicy bajek będą mogli wziąć udział w quizie sprawdzającym wiedzę na ich temat, a wszyscy, którzy ukończą kurs w słynnej Akademii, otrzymają pamiątkowe dyplomy i… kolorowe piegi!

„Akademia Pana Kleksa” odbędzie się w dniach 12-14 września, w godz. 12:00 – 18:00.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://focusbydgoszcz.pl/akademia-pana-kleksa-w-focusie/

Ostatnie aktualności

DZIEŃ DZIECKA W MYŚLĘCINKU!

Czytaj dalej

KONKURS KINDERNALIA Z OKAZJI DNIA MAMY!

Czytaj dalej

DZISIAJ DZIEŃ MAMY!

Czytaj dalej

ZOO W MYŚLĘCINKU OTWARTE! OD 19 MAJA MOŻNA ODWIEDZAĆ ZWIERZĘTA.

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.