SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw
09 PAŹ

Spotkanie z Kicią Kocią

 

Od 9 października do 12 Października w księgarni Gratka, przy ulicy Jezuickiej 24 w Bydgoszczy gościć będzie Kicia Kocia!
Zapraszamy na serię spotkań z bohaterką książek dla dzieci!

Czego możecie się spodziewać?

W środę - spotkanie z Kicią Kocią oparte będzie o książeczkę "Co z tymi śmieciami?"
O pełnych godzinach wspólne czytanie książeczki, przez cały czas możliwość kolorowania obrazków z Kicią Kocią, a także lekcja zasad segregowania śmieci (zrobimy to razem!).

W czwartek - spotkanie z Kicią Kocią oparte o książeczkę "W kosmosie".
O pełnych godzinach, wspólny czytanie książeczki, przez cały czas możliwość kolorowania, a także wspólne zrobienie rakiety!

W piątek - spotkanie z Kicią Kocią - temat w opracowaniu

W sobotę - Dzień z Kicią Kocią!

W czasie spotkania z Kicią Kocią będzie możliwość zrobienia sobie zdjęcia, opowiedzenia jej jak bardzo lubicie czytać o jej historiach, przekazania miłych słów! Dodatkowo będzie można posłuchać opowiadań (od środy do piątku), pokolorować wspólnie kolorowanki, otrzymać niespodzianki oraz zakupić brakujące z serii książeczki, kolorowanki oraz maskotki z Kicią Kocią.

Zapraszamy!
Wstęp wolny.
W sobotę z powodu bardzo dużego zainteresowania nie będzie części zabawowo-warsztatowej - będą kolorowanki! :)

DLA GRUP PRZEDSZKOLNYCH: Jeśli chcą Państwo przybyć do Nas w godzinach porannych na specjalnie spotkanie, prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się na konkretny dzień i godzinę przedpołudniową.

 

 

Źródło: https://www.facebook.com/events/1098019510407471/

Ostatnie aktualności

ZOO W MYŚLĘCINKU OTWARTE! OD 19 MAJA MOŻNA ODWIEDZAĆ ZWIERZĘTA.

Czytaj dalej

BEZPŁATNE KONSULTACJE

Czytaj dalej

Już wiemy kiedy dzieci klas I-III idą do szkoły!

Czytaj dalej

RZĄD CHCE OTWORZYĆ SZKOŁY - KIEDY TO NASTĄPI?

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.