14 GRU

Akcja Charytatywna ,,List do Świętego Mikołaja ”

 

Z okazji zbliżającego się okresu Świąt Bożego Narodzenia, Galeria Pomorska organizuje akcję charytatywną.

Okres Świąt Bożego Narodzenia powinien być radosny i piękny.

Aby umilić ten czas dzieciom, Galeria Pomorska we współpracy z Stowarzyszeniem Bezpiecznego Dziecka oraz Rejonowym Ośrodkiem Pomocy Społecznej na Bartodziejach zorganizowała akcję „List do Świętego Mikołaja”.

Dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin, zamieszkujących w rejonie najbliższym do Centrum Handlowego Galeria Pomorska, napiszą listy do Świętego Mikołaja. Autorzy trzech najpiękniejszych zostaną obdarowani wymarzonymi prezentami.

Dla wszystkich dzieci przygotowane zostaną również miłe upominki.

Wręczenie prezentów odbędzie się dzisiaj (14 grudnia), podczas Nocy Zakupów, gdzie gościem specjalnym będzie Małgorzata Rozenek-Majdan.

Najciekawsze listy zostaną opublikowane na Facebooku Galerii Pomorskiej oraz będą czytane na antenie Radia Eska, które jest patronem akcji.

 

 

Źródło: http://www.galeriapomorska.pl/aktualnosci/akcja-charytatywna-list-do-swietego-mikolaja/

Ostatnie aktualności

BON TURYSTYCZNY DO ODBIORU JUŻ OD DZISIAJ!

Czytaj dalej

BON TURYSTYCZNY - DOSTĘPNY JUŻ ZA CHWILĘ!

Czytaj dalej

DZIEŃ BEZ TELEFONU KOMÓRKOWEGO!

Czytaj dalej

75 LAT PIPPI POŃCZOSZANKI - KONKURS!

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.