SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw
22 GRU

Święta w Myślęcinku

 

Serdecznie zapraszamy do Myślęcinka na świąteczny spacer. Warto w tych dniach wstać od stołu! 

Święta z zoo
W Wigilię zoo będzie nieczynne. Za to 25 i 26 grudnia na terenie zoo rozwieszonych będzie po 10 Gwiazdorów, a przynosząc je do kasy, dziecko otrzyma upominek. W minizoo na wszystkich czeka szopka, w której zamieszkały kozy.

W piątek 27 grudnia odbędą się warsztaty pn. „Ułóż menu dla legwana”, na które zapraszamy całe rodziny. W ich trakcie będzie można usłyszeć wiele ciekawostek na temat żywienia gadów i płazów mieszkających w myślęcińskim pawilonie Akwarium Terrarium, a nawet samodzielnie ułożyć menu. Zjawi się tajemniczy gość, a uczestnicy będą świadkami karmienia wybranych gatunków.

W poniedziałek 30 grudnia natomiast proponujemy warsztaty robienia ptasich kul, które każdy zabierze ze sobą do domu. Podczas tworzenia usłyszymy opowieści na temat dokarmiania skrzydlatych przyjaciół. Na te dwa wydarzenia obowiązują zapisy-liczba miejsc ograniczona do 30. Zapisy pod numerem telefonu 52 328 00 09 od poniedziałku do piątku w godz. 7-15. By wziąć udział w warsztatach należy kupić bilet wstępu do zoo (15 zł i 10 zł) i zapłacić 9 zł za dziecko (w cenie materiały). Początek spotkań o godz. 10.30 w Akwarium Terrarium, potrwają one ok. 2 godz.

28 i 29 grudnia  na terenie zoo czekać będzie zabawa pn. „Stwórz menu dla kruka”. Szczegóły znajdą się na planszy obok kasy, a za prawidłową odpowiedź po spacerze każdy otrzyma zakładkę do książki.

Ogród Botaniczny

Ogród Botaniczny czynny będzie codziennie w godz. 9-16.

 

 

Źródło: https://www.myslecinek.pl/aktualnosci/swieta-w-myslecinku-0

Ostatnie aktualności

ZOO W MYŚLĘCINKU OTWARTE! OD 19 MAJA MOŻNA ODWIEDZAĆ ZWIERZĘTA.

Czytaj dalej

BEZPŁATNE KONSULTACJE

Czytaj dalej

Już wiemy kiedy dzieci klas I-III idą do szkoły!

Czytaj dalej

RZĄD CHCE OTWORZYĆ SZKOŁY - KIEDY TO NASTĄPI?

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.