SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw
04 STY

Młyńskie Koło stanęło na Placu Teatralnym

 

Bydgoski Jarmark Świąteczny zakończył się tuż przed świętami, ale wesołe miasteczko, które mu towarzyszyło zostało i przeniosło się na Plac Teatralny. W zimowym miasteczku pojawiła się właśnie główna atrakcja – Młyńskie Koło.

Zimowe wesołe miasteczko, które przyjechało do Bydgoszczy z Holandii zostaje w naszym mieście do 2 lutego. Bydgoszczanie tak jak podczas jarmarku mogą korzystać z rollercoastera, labiryntu luster, oraz kolejki dla najmłodszych.
Dziś pozwolenie na użytkowanie otrzymało również  Młyńskie Koło, które miało być jedną z atrakcji jarmarku świątecznego. Jednak ze względu na uszkodzenie jednego z elementów konstrukcji nie stanęło na Placu Teatralnym.

Organizatorzy zapewniali, że największa atrakcja miasteczka wróci do Bydgoszczy - od wczoraj, od godz. 18 bydgoszczanie mogą korzystać z koła, które gwarantuje piękne widoki Bydgoszczy w zimowej scenerii. Wszystkie atrakcje są biletowane.

Godziny otwarcia wesołego miasteczka:

poniedziałek - piątek: 14.00 - 21.00

sobota - niedziela: 12.00 - 21.00

 

 

Źródło: https://www.bydgoszcz.pl/aktualnosci/tresc/mlynskie-kolo-stanelo-na-placu-teatralnym/

Ostatnie aktualności

75 LAT PIPPI POŃCZOSZANKI - KONKURS!

Czytaj dalej

Od 1 lipca rozpoczynamy nowy okres świadczeniowy 500+ i 300+.

Czytaj dalej

NARESZCIE WAKACJE!

Czytaj dalej

KONIEC ROKU SZKOLNEGO!

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.