SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw
09 STY

TWORZYMY KARNAWAŁOWE MASKI!

 

Przed nami kilka tygodni karnawału, które wypełnią zabawy i bale maskowe. Warto zadbać o odpowiednie przebranie, które dopełni fantazyjna maska. Dzięki niej możemy na chwilę wcielić się w postać ulubionego bohatera. 11 stycznia zapraszamy na rodzinne warsztaty kreatywne, w trakcie których najmłodsi samodzielnie wykonają maski, przedstawiające ulubionych bajkowych bohaterów.

Do przygotowania karnawałowych masek uczestnicy warsztatów użyją szablonów, które będą mogli pomalować farbami, wykleić kolorowymi papierami i piórkami oraz ozdobić cekinami i brokatem. W ten sposób powstaną maski symbolizujące postaci jednorożca, Spidermana, Batmana, Elsy i wielu innych bajkowych bohaterów, których przywoła dziecięca fantazja.

Kreatywne warsztaty rodzinne odbędą się 11 stycznia w pasażu galerii handlowej. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 12:00 i potrwają do godziny 17:00.

Wstęp wolny!

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Źródło: http://www.auchanbydgoszcz.pl/pl/tworzymy-karnawalowe-maski

Ostatnie aktualności

75 LAT PIPPI POŃCZOSZANKI - KONKURS!

Czytaj dalej

Od 1 lipca rozpoczynamy nowy okres świadczeniowy 500+ i 300+.

Czytaj dalej

NARESZCIE WAKACJE!

Czytaj dalej

KONIEC ROKU SZKOLNEGO!

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.