SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw
17 STY

FERIE W ZOO

 

Jak co roku w ferie zapraszamy na spotkania rodzinne i dla grup zorganizowanych do bydgoskiego zoo!

Tym razem tematem przewodnim będą płazy i gady. Odkryjemy tajemnice mieszkańców Akwarium Terrarium, dowiemy się między innymi: co zjada legwan zielony, agama żaglowa, krokodyl kameruński, drzewołaz, co to są parotydy i jak wygląda wylinka. Poza tym, uczestnicy poznają krajowe gatunki płazów i gadów. Zjawi się też tajemniczy gość. A wszystko to przeplatane będzie różnorodnymi aktywnościami.

Grupy zorganizowane zapraszamy w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki.

Na spotkanie rodzinne zapraszamy natomiast w środy – 29 stycznia na godz. 12, a 5 lutego na godz. 10.30.

Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy (liczba miejsc ograniczona) pod numerem telefonu 52 328 00 09 od poniedziałku do piątku w godz. 7-15.

By wziąć udział w zajęciach, należy kupić bilet wstępu do zoo.

Podczas ferii od 25 stycznia do 9 lutego w godzinach od 10 do 15.30 przy sprzyjających warunkach pogodowych na terenie zoo będzie rozpalone ognisko. Zapewniamy kijki. W kiełbasę każdy musi zaopatrzyć się sam (nie ma możliwości zakupu na terenie zoo).

 

 

Źródło: https://www.myslecinek.pl/aktualnosci/ferie-w-zoo-0

Ostatnie aktualności

Dzień otwarty na lodowisku

Czytaj dalej

City Trail Junior

Czytaj dalej

Zachęcamy do monitorowania wydarzeń

Czytaj dalej

Rekrutacja do przedszkoli

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.