19 STY

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W ZOO

 

Mamy propozycję dla wszystkich Babć i Dziadków: przyjdźcie we wtorek 21 stycznia do zoo bez wnuków! Przygotowaliśmy specjalne warsztaty pn. „Ułóż menu dla legwana”

Początek spotkania o godzinie 10.30 w Akwarium Terrarium. Co w programie? Uczestnicy usłyszą wiele ciekawostek na temat żywienia gadów i płazów mieszkających w myślęcińskim zoo. Tradycyjnie zjawi się tajemniczy gość. Poza tym babcie i dziadkowie będą świadkami karmienia wybranych gatunków płazów i gadów, a opiekunowie zwierząt opowiedzą o swoich ulubieńcach.

Na to wydarzenie obowiązują zapisy - liczba miejsc ograniczona do 25. Zapisy pod numerem telefonu 52 328 00 09 od poniedziałku do piątku w godz. 7-15.

By wziąć udział w warsztatach, należy kupić bilet wstępu do zoo w cenie 10 zł.

 

 

Źródło: https://www.myslecinek.pl/aktualnosci/dzien-babci-i-dziadka-w-zoo-1

Ostatnie aktualności

ZMIANY W PROGRAMIE 500+ JUŻ OD NOWEGO ROKU!

Czytaj dalej

Czy jest możliwe odszkodowanie dla ucznia zarażonego koronawirusem w szkole?

Czytaj dalej

CZY MASECZKI W SZKOŁACH BĘDĄ KONIECZNE?

Czytaj dalej

SOBOTA Z MARIANEM REJEWSKIM!

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.