23 STY

ODPALAMY WROTKI W ZIELONYCH ARKADACH!

 

Takich ferii w Bydgoszczy jeszcze nie było!

Zachęcamy do aktywnego spędzenia dwóch tygodni przerwy od szkoły. Od 25 stycznia do 8 lutego na Placu Eventowym powstanie wrotkowisko, na którym każdy będzie mógł postawić pierwsze kroki pod czujnym okiem instruktorów i… oddać się zabawie!

Odpalamy wrotki!

Nie masz gdzie pojeździć na wrotkach zimą? U nas możesz się wyszaleć! A może nigdy nie próbowałeś? Przekonaj się, jaka to świetna zabawa!

Bezpłatny tor do jazdy na wrotkach wraz z wypożyczalnią niezbędnego sprzętu sportowego (wrotek, kasków, ochraniaczy) będzie do dyspozycji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych przez całe dwa tygodnie zimowej przerwy.

Z toru wrotkarskiego mogą korzystać osoby powyżej 4. roku życia. Dzieci i młodzież do 12 lat mogą jeździć na wrotkach wyłącznie pod opieką rodziców lub opiekunów (którzy mogą wejść na tor bez wrotek). Młodzież w wieku 14-18 lat może jeździć na wrotkach bez opiekuna, lecz jedynie za jego pisemną zgodą.

U nas ferie nigdy nie są nudne!

 

 

Źródło: https://www.zielonearkady.com.pl/wydarzenia/odpalamy-wrotki-w-zielonych-arkadach-e22447/

Ostatnie aktualności

ZMIANY W PROGRAMIE 500+ JUŻ OD NOWEGO ROKU!

Czytaj dalej

Czy jest możliwe odszkodowanie dla ucznia zarażonego koronawirusem w szkole?

Czytaj dalej

CZY MASECZKI W SZKOŁACH BĘDĄ KONIECZNE?

Czytaj dalej

SOBOTA Z MARIANEM REJEWSKIM!

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.