26 STY

DOŁĄCZ DO ZAŁOGI PIRATÓW W FOCUSIE!

 

O czym marzą dzieci? O niesamowitych przygodach jak z bajki! Podczas ferii zimowych najmłodsi mieszkańcy Bydgoszczy i okolic mogą spełnić swoje marzenia, udając się w magiczną podróż na… Wyspę Piratów! Podczas interaktywnej wystawy na  małych odkrywców czekają kreatywne aktywności, pirackie tajemnice i przede wszystkim – świetna zabawa!

Zabierzemy najmłodszych w niezapomnianą wyprawę na Wyspę Piratów. W dniach 27 stycznia – 8 lutego w naszym centrum handlowym zagości wystawa interaktywna, a z nią – niezwykłe sekrety, skrzynie pełne skarbów i morskie zabawy.

Podczas ferii na małych piratów będzie czekać wspaniała karaibska kraina. Rozpoczynając morską przygodę, dzielni odkrywcy na pirackim statku otworzą skrzynię z chińskim skarbem. Zręczne wilki morskie nauczą się wiązania węzłów żeglarskich, które przydadzą im się podczas dalekich wypraw. Sympatycy przygód zagrają w kręgle, Karaibskie Limbo i grę zręcznościową Hook Toss, stworzą konstrukcje z piasku kinetycznego, a nawet zbudują piracką twierdzę! Za udział w poszczególnych konkurencjach dzieci otrzymają pirackie tatuaże. Na nowych załogantów spod znaku czarnej bandery czekają również pamiątkowe dyplomy piratów.

Wystawa „Dołącz do załogi piratów” odbędzie się w dniach 27 stycznia – 8 lutego w godzinach 10:00-18.00. Zapraszamy dzieci między 4 – 12 rokiem życia.

 

Wszystkie atrakcje w ramach wydarzenia są bezpłatne.

 

Regulamin_WYSPA_PIRATÓW

 

 

Źródło: https://focusbydgoszcz.pl/dolacz-do-zalogi-piratow-w-focusie/

Ostatnie aktualności

ZMIANY W PROGRAMIE 500+ JUŻ OD NOWEGO ROKU!

Czytaj dalej

Czy jest możliwe odszkodowanie dla ucznia zarażonego koronawirusem w szkole?

Czytaj dalej

CZY MASECZKI W SZKOŁACH BĘDĄ KONIECZNE?

Czytaj dalej

SOBOTA Z MARIANEM REJEWSKIM!

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.