SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw
03 LUT

Młyńskie Koło na Placu Teatralnym kręci się dalej

 

Zimowe wesołe miasteczko, które w grudniu stanęło na Placu Teatralnym przedłuża termin funkcjonowania o tydzień. Z atrakcji skorzystamy do 9 lutego (niedziela).

Wesołe miasteczko, które przyjechało do Bydgoszczy z Holandii zostaje w naszym mieście do niedzieli, 9 lutego. Główną atrakcją lunaparku jest z pewnością pięknie rozświetlone Młyńskie Koło, które zachwyca przechodniów swoimi kolorami.

W wesołym miasteczku znajdują się także inne atrakcje: rollercoaster, labirynt luster oraz świąteczna kolejka dla najmłodszych.

Wszystkie atrakcje są biletowane.

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 14.00 - 21.00
sobota - niedziela: 12.00 - 21.00

 

 

Źródło: https://www.bydgoszcz.pl/aktualnosci/tresc/mlynskie-kolo-na-placu-teatralnym-kreci-sie-dalej/

 

 

 

Ostatnie aktualności

Korzystne zmiany na linii do Ostromecka

Czytaj dalej

Młodzi Bydgoszczanie artystycznie o ekologii

Czytaj dalej

Dzień otwarty na lodowisku

Czytaj dalej

City Trail Junior

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.