03 LUT

Młyńskie Koło na Placu Teatralnym kręci się dalej

 

Zimowe wesołe miasteczko, które w grudniu stanęło na Placu Teatralnym przedłuża termin funkcjonowania o tydzień. Z atrakcji skorzystamy do 9 lutego (niedziela).

Wesołe miasteczko, które przyjechało do Bydgoszczy z Holandii zostaje w naszym mieście do niedzieli, 9 lutego. Główną atrakcją lunaparku jest z pewnością pięknie rozświetlone Młyńskie Koło, które zachwyca przechodniów swoimi kolorami.

W wesołym miasteczku znajdują się także inne atrakcje: rollercoaster, labirynt luster oraz świąteczna kolejka dla najmłodszych.

Wszystkie atrakcje są biletowane.

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 14.00 - 21.00
sobota - niedziela: 12.00 - 21.00

 

 

Źródło: https://www.bydgoszcz.pl/aktualnosci/tresc/mlynskie-kolo-na-placu-teatralnym-kreci-sie-dalej/

 

 

 

Ostatnie aktualności

ZMIANY W PROGRAMIE 500+ JUŻ OD NOWEGO ROKU!

Czytaj dalej

Czy jest możliwe odszkodowanie dla ucznia zarażonego koronawirusem w szkole?

Czytaj dalej

CZY MASECZKI W SZKOŁACH BĘDĄ KONIECZNE?

Czytaj dalej

SOBOTA Z MARIANEM REJEWSKIM!

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.