14 LUT

WALENTYNKOWY DZIEŃ KOTA W ZOO

 

W niedzielę 16 lutego zapraszamy na Walentynkowy Dzień Kota w myślęcińskim zoo. W programie gra terenowa i zwiedzanie z przewodnikiem.

Początek o godzinie 11 w pawilonie Akwarium Terrarium. Co czeka odwiedzających? Pierwszym punktem programu będzie gra terenowa pt. „Śladem kocich pazurów”. Zabawa przeznaczona jest dla dzieci i dorosłych. Trzeba będzie aktywnie rozwiązywać wyjątkowe zadania, poszukiwać śladów, obserwować zwierzęta, by odkryć tajemnice drapieżnych kotowatych. Gwarantujemy szybsze bicie serca! O godz. 12.30 natomiast rozpocznie się spacer z przewodnikiem pod hasłem „Poznaj nasze koty”. Uczestnicy obejrzą kocich mieszkańców bydgoskiego Ogrodu Zoologicznego. Spojrzą w wyjątkowe oczy pumy, spróbują dostrzec panterę śnieżną, dowiedzą się,  w co się bawi tygrys, posłuchają, jak spędzają walentynki rysie, a jak żbiki. Zbiórka przy wybiegu niedźwiedzi.

By wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy kupić bilet wstępu w cenie 15 zł (bilet normalny) i 10 zł (bilet ulgowy).

 

 

Źródło: https://www.myslecinek.pl/aktualnosci/walentynkowy-dzien-kota-w-zoo-0

Ostatnie aktualności

ZMIANY W PROGRAMIE 500+ JUŻ OD NOWEGO ROKU!

Czytaj dalej

Czy jest możliwe odszkodowanie dla ucznia zarażonego koronawirusem w szkole?

Czytaj dalej

CZY MASECZKI W SZKOŁACH BĘDĄ KONIECZNE?

Czytaj dalej

SOBOTA Z MARIANEM REJEWSKIM!

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.