SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw
11 MAR

Odwołanie imprez masowych

 

Z uwagi na zaistniałą sytuację wszystkie imprezy masowe zostały odwołane lub przeniesiono ich terminy.  Prosimy o bieżące monitorowanie wszystkich wydarzeń, a wszelkie pytania odnośnie poszczególnych imprez, prosimy kierować do organizatorów atrakcji.

W naszym mieście zostały wprowadzone kolejne działania zmierzające do ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa. Zgodnie z decyzją MEN – od 12 marca do 25 marca – zawieszamy zajęcia w bydgoskich szkołach, przedszkolach i placówkach oświatowych. Do 25 marca zamknięte będą także żłobki miejskie i kluby dziecięce. Rząd podjął także decyzję o zamknięciu instytucji kultury.

W związku z dzisiejszą (11 marca) decyzją Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego o zawieszeniu organizowania imprez artystycznych i rozrywkowych m.in. w teatrach, filharmoniach, muzeach, kinach i galeriach sztuki informujemy, że miejskie instytucje kultury – Galeria Miejska bwa, Miejskie Centrum Kultury, Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego, Teatr Polski w Bydgoszczy zawieszają działalność do odwołania.

Osoby, które kupiły bilety na nadchodzące wydarzenia proszone są o kontakt z instytucjami w celu ustalenia szczegółów – wykorzystania biletów w innym terminie (jeśli impreza, festiwal, spektakl zostanie przełożony) bądź ich zwrotu. Prosimy o śledzenie na bieżąco komunikatów Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia.

 

 

Źródło: https://www.bydgoszcz.pl/aktualnosci/tresc/koronawirus-zamkniete-zlobki-przedszkola-i-szk/

 

 

Ostatnie aktualności

DZIEŃ DZIECKA W MYŚLĘCINKU!

Czytaj dalej

KONKURS KINDERNALIA Z OKAZJI DNIA MAMY!

Czytaj dalej

DZISIAJ DZIEŃ MAMY!

Czytaj dalej

ZOO W MYŚLĘCINKU OTWARTE! OD 19 MAJA MOŻNA ODWIEDZAĆ ZWIERZĘTA.

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.