SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw
20 MAR

Walczymy z koronawirusem. Zamykamy miejskie place zabaw

 

W związku z zagrożeniem epidemicznym dzieci nie chodzą do żłobków, przedszkoli i szkół. Nie jest to jednak czas spotkań czy wspólnych wycieczek na place zabaw. W trosce o Państwa bezpieczeństwo prezydent Rafał Bruski zdecydował o zamknięciu miejskich placów zabaw.

W związku z epidemią koronawirusa zamknięte są szkoły, przedszkola i żłobki. Nie jest to jednak dobry czas na spotkania, wycieczki czy wyprawy do parków i na place zabaw. Wiemy, że to trudne dla wszystkich dni. Jednak w trosce o Państwa i wszystkich mieszkańców bezpieczeństwo, prosimy o niekorzystanie z placów zabaw i ograniczenie wypraw do parków miejskich.

Jednocześnie informujemy, że na ogrodzeniach placów zabaw wywieszamy kartki z informacją o zamknięciu placów zabaw. Nie pomagajmy wirusowi się rozprzestrzeniać. ograniczmy wyprawy z dziećmi do parków i na place zabaw. Jednocześnie zachęcamy zarządców wspólnot mieszkaniowych i spółdzielnie do zamknięcia osiedlowych placów zabaw.

 

 

Źródło: https://www.bydgoszcz.pl/aktualnosci/tresc/walczymy-z-koronawirusem-zamykamy-miejskie-place/

Ostatnie aktualności

ZOO W MYŚLĘCINKU OTWARTE! OD 19 MAJA MOŻNA ODWIEDZAĆ ZWIERZĘTA.

Czytaj dalej

BEZPŁATNE KONSULTACJE

Czytaj dalej

Już wiemy kiedy dzieci klas I-III idą do szkoły!

Czytaj dalej

RZĄD CHCE OTWORZYĆ SZKOŁY - KIEDY TO NASTĄPI?

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.