SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw
21 MAR

Koloruj razem z nami!

 

Sytuacja z epidemią koronawirusa zmusiła nas do pozostania w domu. Najbardziej odczuwają to dzieci. Zamknięte szkoły, żłobki, instytucje kultury, a teraz także place zabaw. Na zewnątrz powinno się wychodzić z dziećmi w celu dotlenienia organizmu, jednak należy unikać skupisk ludzi. Najważniejsza jest ostrożność.

W takiej sytuacji najlepiej jest wykorzystać różne pomysły i techniki, tak aby zachęcić dziecko do zabawy i kreatywnego spędzania czasu w domu. Nasza propozycja na dziś to różnego rodzaju kolorowanki. Dzieci uwielbiają tworzyć dzieła kredkami. Jest to nie tylko zabawa, ale także edukacja. Wspiera rozwój dziecka, poprawia koncentrację, zwiększa cierpliwość oraz pobudza wyobraźnię. Jest to idealna zabawa w domu dla każdego niezależnie od wieku.

Zachęcamy do wspólnego malowania! Zapraszamy do naszej zakładki KOLOROWANKI

Znajdziecie tam darmowe, gotowe do wydruku malowanki.

Życzymy miłego kolorowania!

Obserwujcie nas! Na bieżąco będziemy podsyłać Wam różne pomysły. A może macie jakieś swoje sprawdzone sposoby na spędzanie czasu z dzieckiem w domu? Koniecznie dajcie nam znać!

 

 

Ostatnie aktualności

ZOO W MYŚLĘCINKU OTWARTE! OD 19 MAJA MOŻNA ODWIEDZAĆ ZWIERZĘTA.

Czytaj dalej

BEZPŁATNE KONSULTACJE

Czytaj dalej

Już wiemy kiedy dzieci klas I-III idą do szkoły!

Czytaj dalej

RZĄD CHCE OTWORZYĆ SZKOŁY - KIEDY TO NASTĄPI?

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.