SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw
22 MAR

Zachęcamy do wirtualnych zakupów

 

Akcja #ZostańWDomu, którą wypromowano staje się coraz bardziej popularna.

Z każdym dniem przyłącza się do niej coraz większa liczba osób. Każdemu z nas zależy na zdrowiu, a zarazić się można w każdym miejsu, dlatego w najbliższym czasie powinno się unikać zatłoczonych miejsc.

W takim okresie zachęcamy Was do zakupów online. W obecnych czasach większość sklepów oferuje możliwość zrobienia zakupów bez wychodzenia z domu.

Na naszej stronie zamieszczono kilka propozycji. Zapraszamy do kategorii SKLEPY

Ostatnie aktualności

Wirtualne Podróże z Teatrem Lalek Guliwer

Czytaj dalej

Miejskie żłobki bez opłat w czasie epidemii

Czytaj dalej

Tworzymy kartki wielkanocne

Czytaj dalej

Szkolny obiad w czasie epidemii

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.