SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw
23 MAR

Mydlmy się! Muzeum Mydła zaprasza na wizytę online!

 

Wizyta online to alternatywa zwiedzania najpopularniejszego muzeum w Bydgoszczy.Wybierz się na wirtualną, interaktywną wycieczkę po Muzeum Mydła. Głównym tematem show będzie Historia Najważniejszej Kostki Świata, czyli mydła! Zwiedzaj wirtualnie już we wtorek, 24 marca o 18:00.

Mydlmy się! Historia najważniejszej kostki Świata  - to pomysł, na jaki wpadła Daria Kieraszewicz, współwłaścicielka Muzum Mydła i Historii Brudu. Wszystko po to, by umożliwić wizytę w Muzeum w okresie kwarantanny. Oczywiście będzie to wizyta online, transmisja na żywo z muzeum trafi wprost do naszych domów. - Bądźcie z nami w ten trudny dla nas czas i wesprzyjcie nas kupując bilet na nasz pokaz - apelują organizatorzy.

Podczas godzinnego wydarzenia widzowie będą mogli zrobić doświadczenia chemiczne (na żywo). Na koniec zaplanowano sesję pytań od widzów. Wydarzenie będzie miało miejsce już we wtorek 24 marca o godzinie 18.00!

Wszyscy przewodnicy Muzeum zaangażowali się w tworzenie barwnych inscenizacji i ciekawych narracji do tego projektu.

 - To nie koniec atrakcji. W kolejnych dniach w tej samej grupie udostępnimy lekcje chemii i historii zgodne z podstawą programową szkoły podstawowej i średniej, które będą mogły być rozsyłane do uczniów jako materiał edukacyjny - mówi Daria Kieraszewicz.

Bilety dostępne są TUTAJ.

 

 

Źródło: https://www.bydgoszcz.pl/aktualnosci/tresc/mydlmy-sie-muzuem-mydla-zaprasza-na-wizyte-onlin/

Ostatnie aktualności

ZOO W MYŚLĘCINKU OTWARTE! OD 19 MAJA MOŻNA ODWIEDZAĆ ZWIERZĘTA.

Czytaj dalej

BEZPŁATNE KONSULTACJE

Czytaj dalej

Już wiemy kiedy dzieci klas I-III idą do szkoły!

Czytaj dalej

RZĄD CHCE OTWORZYĆ SZKOŁY - KIEDY TO NASTĄPI?

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.