SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw
26 MAR

Sztafeta online „Poczytaj mi”

 

Kolejne spotkanie z cyklu „Poczytaj mi” przenosi się do Internetu. Teatr Kameralny zaprasza przed ekrany w sobotę, 28 marca o godz. 11 na czytanie książki „Sprzedam mamę” autorstwa Care Santos.

- Wiemy, że czekacie na kolejne spotkanie z cyklu „Poczytaj mi”. A skoro nie możemy teraz spotkać się osobiście, to spotkamy się online podczas transmisji internetowej na żywo! Będzie to też okazja, żeby spędzić ten czas w większym gronie zarówno po jednej jak i po drugiej stronie ekranu – zachęcają organizatorzy.

W sobotę, 28 marca o godz. 11.00 usłyszymy treść całej książki „Sprzedam mamę”, którą napisała  Care Santos. Wydarzenie będzie wyjątkowe, a udział w nim wezmą wszyscy aktorzy, którzy byli gośćmi podczas poprzednich trzech spotkań.

Pałeczkę w czytelniczej sztafecie będą sobie przekazywać: Roma Gąsiorowska, Mateusz Damięcki, Tomasz Sapryk, Iga Jambor-Skupniewicz, Karolina Kasprzak, Sara Lech, Martyna Matoliniec, Karolina Suchodolska i Łukasz Przykłocki.

Sztafeta online „Poczytaj mi” w sobotę, 28 marca o godz. 11.00, udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Czytanie całej książki w przestrzeni publicznej jest możliwe dzięki wsparciu Wydawnictwa Tatarak.

Link do transmisji online znajduje się TUTAJ.

 

 

Źródło: https://www.bydgoszcz.pl/aktualnosci/tresc/damiecki-gasiorowska-poczytaja-dzieciom-online/

Ostatnie aktualności

75 LAT PIPPI POŃCZOSZANKI - KONKURS!

Czytaj dalej

Od 1 lipca rozpoczynamy nowy okres świadczeniowy 500+ i 300+.

Czytaj dalej

NARESZCIE WAKACJE!

Czytaj dalej

KONIEC ROKU SZKOLNEGO!

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.