SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw
09 KWI

DBAJMY O BEZPIECZEŃSTWO W CZASIE ZAKUPÓW!

Nie stójmy w kolejkach do sklepów!

Wiemy już jak sprawdzić, kiedy jest bezpiecznie!

Wprowadzenie nowych zasad dotyczących robienia zakupów spowodowało spore zamieszanie. Do wielu marketów  jednorazowo mogą wchodzić tylko 3 osoby na jedną kasę. To sprawiło, że przed sklepami ustawiają się długie kolejki.

Chcąc zminimalizować ryzyko zakażenia koronawirusem korzystajmy z narzędzi jakie mamy „pod ręką” i przed wyjściem z domu sprawdźmy czy przed sklepem, do którego obecnie jedziemy  nie ustawiła się kilometrowa kolejka.

Część sklepów np.  Biedronki, Lidle otwarte są od 6:00 do 24:00, a niektóre z nawet całodobowo.

Google daje nam do dyspozycji narzędzie, które pozwala sprawdzić w jakich sklepach i o której godzinie tworzą się kolejki. Umożliwia to nam samym lepsze zaplanowanie naszych zakupów.  

Zatem jak to sprawdzić? Sposób jest banalnie prosty.

 

Jeżeli korzystamy ze smartfona, najpierw w aplikacji Google wpisujemy nazwę interesującego nas sklepu.

Po chwili pojawią się powiązane z naszym wpisem strony internetowe oraz mapka z czerwonymi pinezkami. Teraz wystarczy że klikniemy na wybrany przez nas sklep, a na dole wyskoczy pasek z nazwą sklepu, adresem, odległością i godzinami otwarcia .

Przesuwając panel w górę  zatrzymujemy się na wykresie „popularne godziny" . Właśnie tutaj możemy zobaczyć, jak wygląda ruch przed sklepem o danej godzinie "na żywo" oraz w innych godzinach w ciągu dnia. Możemy także sprawdzić jaki jest przybliżony czas oczekiwania na wejście do sklepu.  Powodzenia!

 

Ostatnie aktualności

DZISIAJ DZIEŃ MAMY!

Czytaj dalej

ZOO W MYŚLĘCINKU OTWARTE! OD 19 MAJA MOŻNA ODWIEDZAĆ ZWIERZĘTA.

Czytaj dalej

BEZPŁATNE KONSULTACJE

Czytaj dalej

Już wiemy kiedy dzieci klas I-III idą do szkoły!

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.