SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw
10 KWI

GALERIA POMORSKA - POMAGA !!!

Kochani załączamy ważną informację od Galerii Pomorskiej skierowaną do wszystkich, którzy potrzebują pomocy.

Jeżeli z jakiegoś powodu macie problemy  z przemieszczaniem się - KONIECZNIE kliknijcie w link na dole strony, jest dla Was pomoc!!!

Polubcie nasz profil na FB i ogladajcie nas na bieżąco, a będziecie cały czas informowani o ważnych wydarzeniach, które dotyczą Was i Waszych dzieci!

"Galeria Pomorska to najdłużej działające centrum handlowe na terenie Bydgoszczy.

Mimo tak trudnego okresu dla handlu, jakim jest pandemia koronawirusa, wciąż prowadzi działania społeczne w ramach projektów CSR – społecznej odpowiedzialności biznesu.

1 kwietnia Galeria Pomorska utworzyła na Facebooku grupę „Bydgoszcz pomaga”, która ma na celu połączenie osób, które chcą nieść pomoc osobom starszym lub niepełnosprawnym w codziennych czynnościach, takich jak np. wyprowadzanie psa na spacer czy zrobienie zakupów, oraz tych, które takiej pomocy potrzebują.

 

Jak to działa?

Jeśli nie możesz wyjść z domu lub potrzebujesz pomocy, wystarczy wysłać maila na adres bydgoszczpomaga@gmail.com, w której należy podać potrzebne informacje.* W ten sposób zgłosić można także znaną sobie lub bliską osobę starszą, której potrzebne jest wsparcie.

Wszelkie zapotrzebowania dotyczące pomocy będą publikowane na grupie, gdzie mogą zgłaszać się wolontariusze, chętni do jej niesienia".

 

Grupę można znaleźć za pomocą wyszukiwarki na Facebooku, wpisując jej nazwę, lub za pośrednictwem profilu Galerii Pomorskiej, przechodząc do zakładki „Grupy”.

Link do grupy:https://www.facebook.com/groups/743779249717493/?source_id=183997798289124

 

* szczegóły można znaleźć w grupie Bydgoszcz Pomaga

 

 

Ostatnie aktualności

DZISIAJ DZIEŃ MAMY!

Czytaj dalej

ZOO W MYŚLĘCINKU OTWARTE! OD 19 MAJA MOŻNA ODWIEDZAĆ ZWIERZĘTA.

Czytaj dalej

BEZPŁATNE KONSULTACJE

Czytaj dalej

Już wiemy kiedy dzieci klas I-III idą do szkoły!

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.