SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw
22 KWI

ŻYWE MUZEUM PIERNIKA DLA DZIECI OD 3 DO 8 LAT ONLINE!

Zapraszamy na cykliczne spotkania Waszych dzieci z kulturą. W fantastyczny sposób w dowolnym czasie możecie zająć Wasze maluchy doskonałą zabawą online!

Specjalnie dla rodziców Żywe Muzeum Piernika połączyło siły z Domem Legend Toruńskich i stworzyło lek na coraz częściej słyszane "Nudzę się!".


"Toruńskie opowieści. Na ratunek rodzicom" to seria edukacyjno-rozwojowych spotkań dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat.
Każde spotkanie z animatorami to porcja doskonałej zabawy, trening wyobraźni, zdolności manualnych, a także spora dawka wiedzy dla dziecka - i nie tylko.

Na każdy odcinek "Toruńskich opowieści" składają się:

- zajmująca opowieść,

- pobudzające koncentrację zabawy manualne i plastyczne,

- chwila ruchu oraz relaksacji.

Tutaj można znaleźć wszystkie odcinki serii: https://live.poczujtorun.pl/.


To doskonały sposób na spędzenie czasu w domu z dzieckiem. Koniecznie zajrzyjcie!

Ostatnie aktualności

DZISIAJ DZIEŃ MAMY!

Czytaj dalej

ZOO W MYŚLĘCINKU OTWARTE! OD 19 MAJA MOŻNA ODWIEDZAĆ ZWIERZĘTA.

Czytaj dalej

BEZPŁATNE KONSULTACJE

Czytaj dalej

Już wiemy kiedy dzieci klas I-III idą do szkoły!

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.