SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw
23 KWI

PIERWSZA DAMA ZACHĘCA DO SAMODZIELNEGO WYKONANIA MASECZKI.

 

Osoby, które mają jakiekolwiek trudności związane z zakupem maski ochronnej, prosimy o przeczytanie poniższej informacji. Każdy jest w stanie wykonać polecaną przez Pierwszą Damę maseczkę prostą metodą origami.

                                            

                                               

 

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej udostępnia film instruktażowy pokazujący jak samodzielnie, bez szycia, w prosty sposób wykonać jednorazowe maseczki z papieru. Poniżej załączamy link do strony z filmem.

https://www.prezydent.pl/pierwsza-dama/aktywnosc/art,716,pierwsza-dama-zacheca-do-przygotowania-maseczek.html

 

 

źródło: https://www.prezydent.pl/

Ostatnie aktualności

DZISIAJ DZIEŃ MAMY!

Czytaj dalej

ZOO W MYŚLĘCINKU OTWARTE! OD 19 MAJA MOŻNA ODWIEDZAĆ ZWIERZĘTA.

Czytaj dalej

BEZPŁATNE KONSULTACJE

Czytaj dalej

Już wiemy kiedy dzieci klas I-III idą do szkoły!

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.