SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw
27 KWI

POWRÓT DO SZKOŁY W MAJU!

 

Do kiedy szkoły będą zamknięte?

W piątek 27.04.2020r. Premier podjął decyzję.

Prowadzenie e-lekcji daje się mocno we znaki zarówno uczniom jak i pedagogom. Nie wszystkie dzieci mają w domach do dyspozycji własne komputery, a nauczycielom brak doświadczenia w prowadzeniu nauki on-line.

Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski ogłosił, że szkoły, żłobki, przedszkola będą zamknięte przez kolejny miesiąc – do 24 maja! Egzamin ósmoklasisty rusza od 16 czerwca, matury zaś rozpoczną się od 8 czerwca!

Więcej szczegółów: https://www.gov.pl/web/edukacja/ksztalcenie-na-odleglosc-do-24-maja

Ostatnie aktualności

DZISIAJ DZIEŃ MAMY!

Czytaj dalej

ZOO W MYŚLĘCINKU OTWARTE! OD 19 MAJA MOŻNA ODWIEDZAĆ ZWIERZĘTA.

Czytaj dalej

BEZPŁATNE KONSULTACJE

Czytaj dalej

Już wiemy kiedy dzieci klas I-III idą do szkoły!

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.