SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw
08 MAJ

KINDERNALIA ONLINE!!!! SUPER ZABAWA DLA DZIECKA I POMOC DLA RODZICA!

 

Tym razem mamy dla Wszystkich zaproszenie od Organmizatora imprezy Kindernaliazachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami poniżej: 

Kindernalia, czyli impreza skierowana do dzieci i ich rodziców, po raz pierwszy odbyła się w 2018 roku i od razu skradła serca uczestników! W tym roku, ze względu na sytuację epidemiologiczna, postanowiliśmy o przeniesieniu imprezy z Parku Jana Pawła II do ... Internetu! 

 

W tym roku zapraszamy na coś zupełnie nowego - "Kindernalia online", które będą dostępne przez 7 dni w tygodniu! Od 1 maja przez 9 tygodni codziennie o 10.00 i 14.00 będziemy animować i zachęcać dzieci do wspólnej zabawy na profilu FB - Kindernalia 

Materiały, które przygotowali nasi wolontariusze pobudzą najmłodszych umysłowo i kreatywnie! To gry, zabawy, testy, quizy i wiele innych atrakcji! 

Nie rezygnujemy również ze stref, które cieszyły się największym zainteresowaniem tak, jak Strefa Świadomego Rodzica, w ramach której można było bezpłatnie porozmawiać i skonsultować się ze specjalistami, m.in psychologami i logopedami, fizjoterapeutami i pedagogami specjalnymi. 

Oficjalnie ogłaszamy utworzenie KinderPoradni online!

Na każdy tydzień naszych Kindernaliowych aktywności przygotujemy harmonogram będących do dyspozycji psychologów i logopedów, którzy za pośrednictwem Skype'a połączą się i przeprowadzą około trzydziestominutową rozmowę, w ramach której będzie można zaczerpnąć porady online całkowicie za darmo! 

Poniżej załączamy harmonogram KinderPoradni na tydzień:
5.05 - konsultacje psychologiczne, godz. 13:00 - 15:00
6.05 - konsultacje logopedyczne, godz. 13:00 - 15:00
7.05 - konsultacje psychologiczne, godz. 13:00 - 15:00
8.05 - konsultacje logopedyczne, godz. 13:00 - 15:00

Zachęcamy do kontaktu poprzez wiadomość na Facebooku i zapisywania się na rozmowę online! Nasi wolontariusze ustalą z godzinę łączenia oraz szczegóły techniczne. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

 

W tworzeniu Kindernaliów w wersji online pomagają nam wolontariusze programu Wolontariat sposobem na samodoskonalenie zorganizowanego przez Fundacja Jeden Uniwersytet! Projekt finansowany jest przez Unię Europejską. Więcej informacji można znaleźć pod linkiem: http://wolontariat.1uniwersytet.pl/ 

W czasie pandemii nasi wolontariusze, studenci poznańskich uczelni, mogą w sposób wartościowy wykorzystać czas spędzony w domu! To oni wymyślają, tworzą, nagrywają, pokazują! Robią wszystko, by zapewnić dzieciom jak najwięcej dobrej zabawy i edukacji!

Zapraszamy na Kindernalia online

 

Ostatnie aktualności

DZISIAJ DZIEŃ MAMY!

Czytaj dalej

ZOO W MYŚLĘCINKU OTWARTE! OD 19 MAJA MOŻNA ODWIEDZAĆ ZWIERZĘTA.

Czytaj dalej

BEZPŁATNE KONSULTACJE

Czytaj dalej

Już wiemy kiedy dzieci klas I-III idą do szkoły!

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.