20 MAJ

ZOO W MYŚLĘCINKU OTWARTE! OD 19 MAJA MOŻNA ODWIEDZAĆ ZWIERZĘTA.

Po dwóch miesiącach przerwy, od wtorku 19 maja dostępny będzie myślęciński Ogród Zoologiczny. Na razie tylko w części otwartej, bez Akwarium Terrarium.

 

Na ten dzień czekało wiele osób. Z najnowszego rządowego rozporządzenia wynika, że ogrody zoologiczne mogą znowu otworzyć swoje bramy dla zwiedzających. Dlatego też od wtorku 19 maja można wybrać się do bydgoskiego zoo. Póki co z ograniczeniami. 

Dostępna będzie jedynie strefa zewnętrzna, Akwarium Terrarium w części ekspozycyjnej do odwołania pozostanie wyłączone z użytku. Lokalizacja kasy nie zmienia się. Przed wejściem na teren zwiedzania i do toalety należy zdezynfekować ręce dostępnym na miejscu płynem, a w trakcie spaceru trzeba utrzymywać niezbędny odstęp pomiędzy wszystkimi osobami.

W przypadku nagromadzenia na terenie zoo większej liczby odwiedzających, kolejne osoby zyskają możliwość wejścia dopiero po wyjściu innych.

Działać będą dwa punkty gastronomiczne - w budynku Akwarium Terrarium i obok stawu.

W maju zoo zaprasza w godzinach 10-19. Cena biletu wstępu to 17 zł i 12 zł.

Zakończyła się możliwość zakupu specjalnych voucherów, które miały na celu wsparcie bieżącego utrzymania zwierząt. Osoby, które kupiły w taki sposób bilety, ze względów technicznych mogą z nich skorzystać od czwartku 21 maja.

Pakiet łączący wejście na teren zoo i Parku Rozrywki da się rozdzielić i do lunaparku można wybrać się, gdy ten będzie już czynny. Wejściówki normalne i ulgowe dla ułatwienia obsługi zalecamy kupować przez portal tickeo.pl. 

 

źródło: zoo.bydgoszcz.com

Ostatnie aktualności

EUROPEJSKI DZIEŃ BEZ SAMOCHODU

Czytaj dalej

ZMIANY W PROGRAMIE 500+ JUŻ OD NOWEGO ROKU!

Czytaj dalej

Czy jest możliwe odszkodowanie dla ucznia zarażonego koronawirusem w szkole?

Czytaj dalej

CZY MASECZKI W SZKOŁACH BĘDĄ KONIECZNE?

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.