SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw
29 MAJ

DZIEŃ DZIECKA W MYŚLĘCINKU!

 

Z okazji Dnia Dziecka Myślęcinek zaprasza do parku i przed monitory.
Przez cały weekend łącznie z piątkiem i poniedziałkiem (29 maja-1 czerwca) w godz. 11-18 czynny będzie Zaginiony Świat, w którym mieszkają dinozaury  i inne stworzenia pierwotne.

W ramach prezentu, w cenie biletu wstępu (5 zł), będzie można również wejść do Makroświata i obejrzeć modele owadów w gigantycznym powiększeniu.

Część Parku Rozrywki m.in. z karuzelami, odwróconym domkiem pozostaje zamknięta do 6 czerwca.


Dostępne jest już także zoo w części zewnętrznej, bez Akwarium Terrarium. Działa codziennie w godzinach 10-19.

W poniedziałek 1 czerwca o godzinie 12 zapraszamy na wirtualną niespodziankę: dzieci będą mogły za sprawą transmisji na żywo na Facebooku podejrzeć zwierzęce maluchy.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Źródło: https://www.myslecinek.pl/

Ostatnie aktualności

75 LAT PIPPI POŃCZOSZANKI - KONKURS!

Czytaj dalej

Od 1 lipca rozpoczynamy nowy okres świadczeniowy 500+ i 300+.

Czytaj dalej

NARESZCIE WAKACJE!

Czytaj dalej

KONIEC ROKU SZKOLNEGO!

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.