10 CZE

BEZPŁATNA POMOC SPECJALISTÓW

 

Przypominamy o możliwości skorzystania z BEZPŁATNEJ pomocy specjalistów: pedagogów, psychologów, prawników. Dla wszystkich, którzy potrzebują wsparcia od października 2019r. dostępna jest OGÓLNOPOLSKA  infolinia czynna 24 godziny.

http://www.liniadzieciom.pl/

Dla mieszkańców Bydgoszczy i okolic stacjonarnie jest udostępniona bezpłatna pomoc prawna. Przedstawiamy poniżej szczegóły dotyczące miejsc dyżurów specjalistów. Godziny i miejsca dyżurów zawsze można śledzić na naszej stronie w kategorii POMOC SOCJALNA / POMOC BEZPŁATNA 

https://www.swiat-dzieci.eu/kategoria,277,pomoc-bezplatna.html

 

                                    

                                 

 

Źródło: www.bydgoszcz.pl, www.liniadzieciom.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Ostatnie aktualności

ŚWIATOWY DZIEŃ SZYMPANSA

Czytaj dalej

JUTRO ŚWIATOWY DZIEŃ POCAŁUNKU!

Czytaj dalej

OD DZISIAJ WAKACJE!!!!

Czytaj dalej

ŚWIATOWY DZIEŃ OCEANÓW

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.