15 LIP

DZIEŃ BEZ TELEFONU KOMÓRKOWEGO!

 

15 lipca obchodzimy DZIEŃ BEZ TELEFONU KOMÓRKOWEGO. W dzisiejszych czasach to niezbędne urządzenie, które nie tylko bardzo ułatwia życie możliwością komunikacji z każdego miejsca na ziemi, często stosowane jest także jako wypełnienie czasu wolnego u coraz młodszych dzieci. Co drugie dziecko w Polsce korzysta z telefonu komórkowego żeby „zabić nudę”.

Czy jednak wszyscy rodzice zdają sobie sprawę z niebezpieczeństw jakie niosą za sobą urządzenia elektroniczne?

Wśród nastolatków poza problemami zdrowotnymi związanymi z pogorszeniem  wzroku, wadami kręgosłupa, bardzo niebezpieczne jest niekontrolowane udostępnianie wrażliwych danych.

A jak to się ma do zaledwie kilkuletnich dzieci, rozwój motoryki, ich socjalizację, więzi z rówieśnikami? Więcej na ten temat piszemy  artykule poniżej.

https://www.swiat-dzieci.eu/artykul,24,urzadzenia-mobilne-szkodza-dzieciom.html

                                                

Ostatnie aktualności

BON TURYSTYCZNY DO ODBIORU JUŻ OD DZISIAJ!

Czytaj dalej

BON TURYSTYCZNY - DOSTĘPNY JUŻ ZA CHWILĘ!

Czytaj dalej

DZIEŃ BEZ TELEFONU KOMÓRKOWEGO!

Czytaj dalej

75 LAT PIPPI POŃCZOSZANKI - KONKURS!

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.