21 WRZ

EUROPEJSKI DZIEŃ BEZ SAMOCHODU

22 września obchodzimy "Dzień bez Samochodu". Warto w tym czasie pomyśleć o podróży innym środkiem lokomocji. Dzieci można zachęcić do spaceru, jazdy na rowerze czy hulajnogą, a starszych może zmobilizuje to do zainteresowania się ofertą Bydgoskiego Roweru Aglomeracyjnego. 

Jak informuje ZDMiKP w Bydgoszczy pasażerowie będący właścicielami samochodu osobowego w dniu obchodów Europejskiego Dnia bez Samochodu (wtorek 22.09) mogą podróżować za darmo środkami komunikacji miejskiej. Wymagany jest ważny dowód rejestracyjny pojazdu oraz dokument tożsamości osoby uprawnionej (ulga nie dotyczy pojazdów w leasingu).

Ostatnie aktualności

NOWE WYTYCZNE DOTYCZĄCE UCZNIÓW

Czytaj dalej

CZY FAKTYCZNIE DZIECI POWRÓCĄ DO SZKÓŁ PO FERIACH?

Czytaj dalej

WITAMY NOWY ROK!

Czytaj dalej

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.