30 PAŹ

CZY POWRÓCI ZDALNE NAUCZANIE DLA WSZYSTKICH UCZNIÓW?

Minister Edukacji Narodowej Przemysław Czarnek w sprawie wprowadzenia zdalnego nauczania dla wszystkich uczniów wypowiedział się jednoznacznie.  

Jak wiadomo w liceach nauczanie zdalne funkcjonuje od 24 października. Taki  obowiązek dotyczy nie tylko licealistów, ale także uczniów klas IV-VIII. W szkołach podstawowych pozostały tylko młodsze dzieci z klas I-III. Bez większych zmian funkcjonują także przedszkola.

Minister Edukacji Narodowej nie wyklucza jednak możliwości zdalnego nauczania dla wszystkich, ale na razie trwają rozmowy na ten temat i ostatecznej decyzji jeszcze nie podjęto.

Minister zapewnił również, że tym razem resort ma być lepiej przygotowany, aby przeciwdziałać negatywnym skutkom zdalnego nauczania. Już niebawem dowiemy się co będzie dalej, czy młodsze dzieci także będą objęte zdalnym trybem nauczania.

 

Ostatnie aktualności

PAMIĘTAJMY - 30 KWIETNIA DNIEM UCZIWOŚCI!

Czytaj dalej

OD DZISIAJ PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKI ZNOWU OTWARTE!

Czytaj dalej

DARMOWE MASECZKI DLA MIESZKAŃCÓW BYDGOSZCZY!

Czytaj dalej

Czy nauka zdalna potrwa do końca roku szkolnego?

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.