04 LIS

ZDALNE NAUCZANIE POWRACA?

 

Od poniedziałku uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych przechodzą na zdalne nauczanie. W takim samym trybie nadal pozostają uczniowie klas 4-8 oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych.

Zgodnie z dzisiejszą informacją jaką przekazał premier nauka zdalna potrwa do 29 listopada, a wszystkie zmiany zaczną obowiązywać od soboty 07 listopada.

Co z dziećmi uczęszczającymi do żłobków i przedszkoli? Na tę chwilę placówki te pozostają otwarte i nauka tam będzie kontynuowana bez zmian.

Zamknięte natomiast zostają instytucje kulturalne, kina, teatry, galerie handlowe za wyjątkiem aptek, sklepów spożywczych i punktów usługowych. Hotele będą dostępne wyłącznie dla osób, które podróżują służbowo.

Jak poinformował premier :

Jeżeli epidemia przekroczy 70 przypadków na 100 tysięcy mieszkańców to będziemy musieli wprowadzić narodową kwarantannę, bardzo rygorystyczne zakazy przemieszczania się”…

 

 

 

Ostatnie aktualności

JUŻ WIADOMO JAK DŁUGO UCZNIOWIE BĘDĄ KORZYSTAĆ Z NAUKI ZDALNEJ.

Czytaj dalej

PRZYPOMINAMY O ZASIŁKU OPIEKUŃCZYM - KOMU PRZYSŁUGUJE?

Czytaj dalej

ZDALNE NAUCZANIE POWRACA?

Czytaj dalej

CZY POWRÓCI ZDALNE NAUCZANIE DLA WSZYSTKICH UCZNIÓW?

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.