14 KWI

DARMOWE MASECZKI DLA MIESZKAŃCÓW BYDGOSZCZY!

Przypominamy bydgoszczanom o akcji rozdawania bezpłatnych maseczek dla mieszkańców naszego Miasta, która rozpoczyna się 8 kwietnia i potrwa do 23 kwietnia lub do wyczerpania zapasów.

Każdy mieszkaniec będzie mógł odebrać bezpłatne maseczki, maksymalnie 5 sztuk na osobę, w szkole podstawowej na swoim osiedlu. Lista punktów wydawania maseczek dostępna jest TUTAJ.

Maseczki można odbierać w godzinach 14:00- 18:00. Lista szkół podstawowych z punktami dystrybucji maseczek będzie na bieżąco aktualizowana. 

Maseczki pochodzą z Agencji Rezerw Materiałowych. Regulamin akcji dostępny jest TUTAJ.

 

Źródło:bydgoszcz.pl

Ostatnie aktualności

KONIEC WAKACJI, NOWY ROK SZKOLNY, A ZABAWA TRWA!

Czytaj dalej

MAGICZNY FESTIWAL ŚWIATA BAŚNI

Czytaj dalej

DZIEŃ KOLOROWANEK JUŻ JUTRO!

Czytaj dalej

ŚWIATOWY DZIEŃ SZYMPANSA

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.