19 KWI

OD DZISIAJ PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKI ZNOWU OTWARTE!

 

Od 19 kwietnia przedszkola i żłobki znowu będą otwarte. Taką informację przekazał minister zdrowia na środowej konferencji prasowej.

Co z nauką w szkołach? Niestety nauka zdalna została przedłużona do 25 kwietnia.

Jak zapowiedział minister edukacji i nauki powrót uczniów do szkół nastąpi najprawdopodobniej w poniedziałek 26 kwietnia, o ile oczywiście sytuacja pandemiczna na to pozwoli. 
Jeżeli w przypadku zakażeń będzie utrzymywał się trend spadkowy, to powrót do maja wszystkich dzieci do szkół jest całkiem możliwy. 

 

 

Ostatnie aktualności

KONIEC WAKACJI, NOWY ROK SZKOLNY, A ZABAWA TRWA!

Czytaj dalej

MAGICZNY FESTIWAL ŚWIATA BAŚNI

Czytaj dalej

DZIEŃ KOLOROWANEK JUŻ JUTRO!

Czytaj dalej

ŚWIATOWY DZIEŃ SZYMPANSA

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.