15 MAJ

Święto Polskiej Muzyki i Plastyki i Międzynarodowy Dzień Rodzin

 

Dzisiaj obchodzone jest Święto ważne dla wszystkich artystów - Święto Polskiej Muzyki i Plastyki, którym twórcom składamy najserdeczniejsze życzenia. Celem tego Święta jest m.in. wspieranie, promocja i przekazywanie informacji na temat dorobku i dzieł polskich artystów plastyków i muzyków. Jest to doskonały moment na to, by rozpowszechniać informacje i zgłębiać wiedzę na temat polskiej sztuki. 

Dzisiaj obchodzimy również Międzynarodowy Dzień Rodzin.  Święto zostało ustanowione w 1993 roku przez Zgromadzenie Ogólne ONZ. To okazja do podkreślenia tego, jak ważną rolę w społeczeństwie pełni rodzina.

Zachęcamy do Udziału w akcji „Dwie Godziny Dla Rodziny”: https://2godzinydlarodziny.pl/idea/

Ostatnie aktualności

KONIEC WAKACJI, NOWY ROK SZKOLNY, A ZABAWA TRWA!

Czytaj dalej

MAGICZNY FESTIWAL ŚWIATA BAŚNI

Czytaj dalej

DZIEŃ KOLOROWANEK JUŻ JUTRO!

Czytaj dalej

ŚWIATOWY DZIEŃ SZYMPANSA

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.