Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne
26 LUT

Dziecko na warsztat - Kozackie portrety

 

Warsztaty kierowane do grup zorganizowanych do 25 osób, dla dzieci przedszkolnych i klas 1-3 szkoły podstawowej.


Spotkania odbywają się w każdą środę marca.

Trwają do 1,5 godziny.

Godziny do ustalenia z grupą.


Prowadzenie: Agnieszka Gorzaniak i Karolina Pikosz – kuratorki Galerii Miejskiej bwa w Bydgoszczy
Obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 52 339 30 62, wstęp wolny.

Poruszane będą zagadnienia portretu, płaskorzeźby oraz definicja słowa bohater. Kim jest bohater? Czy to ikona, superbohater z bajki, a może kozacki kumpel z podwórka? A wszystkie te rozważania, zainspirowane wystawą Anny Baumgart „Rewolucja to nie kolacja” umieszczone w formie plastycznej na talerzach!

 

 

 

Źródło: https://www.galeriabwa.bydgoszcz.pl/education/dziecko-na-warsztat-kozackie-portrety/ 

Ostatnie aktualności

Rozpoczęły się letnie spacery z przewodnikiem

  Zapraszamy wszystkich mieszkańców i odwiedzających Bydgoszcz na letnie spacery z przewodnikiem. To doskonała okazja, by poznać historie ciekawych miejsc, a także posłuchać legend i anegdot. W tym roku przygotowano specjalną trasę zwią (...)

Czytaj dalej

Święto Województwa Kujawsko-Pomorskiego

  Wielkimi krokami zbliża się Święto Województwa. Z tej okazji na początku czerwca w największych miastach regionu odbędą się koncerty z udziałem znanych przedstawicieli polskiej sceny muzycznej. Świętowanie 20-lecia województwa k (...)

Czytaj dalej

Wakacje w mieście – rusza program „Bydgoskie Półkolonie 2019”

  Po raz pierwszy na taką skalę miasto organizuje wypoczynek letni dla uczniów, którzy całe wakacje lub ich część spędzają w mieście. To ukłon w stronę rodziców, którzy niejednokrotnie poruszali tę kwestię na spotkaniac (...)

Czytaj dalej

Od dnia dzisiejszego możecie odwiedzić interaktywną wystawę „Senseations – zmysły w akcji” w Zielonych Arkadach

  Czy to, co widzimy jest rzeczywistością? Czy można oszukać zmysły? Jak działa nasz umysł? Odwiedźcie interaktywną wystawę w Centrum Handlowym Zielone Arkady i zobaczcie „Senseations – zmysły w akcji”! O (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.