Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne
01 MAR

Małe wędrówki

 

Zapraszamy na cykl wycieczek rodziców i dzieci organizowanych w Bydgoszczy i okolicach.

Z racji tego, że docelową grupą są dzieci w wieku od 0-4 lat, wycieczki są dostosowane do ich wieku. Wędrówki będą organizowane przez cały rok. Zimą dystans nie będzie przekraczał 4 km, a czas spędzony na zewnątrz nie będzie zbyt długi. W cieplejsze dni czas wycieczek będzie wydłużany.

Wycieczki organizowane cyklicznie w wybrane niedziele o godzinie 11:00.

Po szczegółowe informacje dotyczące wydarzeń zapraszamy do naszego kalendarium!

W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych terminy wycieczek mogą zostać przesunięte, z uwagi na bezpieczeństwo i dobre samopoczucie najmłodszych uczestników.

Koszt: bezpłatne!

 

 

Źródło: https://www.facebook.com/malewedrowki/?eid=ARA4Ymb0Tgf1N4bNYPlgI0qOGSCj3N14tHzic8_Arcrm2NF_pGz6ihKSot6yOOFpFD-4E7DKFhVlU_5M 

Ostatnie aktualności

Rozpoczęły się letnie spacery z przewodnikiem

  Zapraszamy wszystkich mieszkańców i odwiedzających Bydgoszcz na letnie spacery z przewodnikiem. To doskonała okazja, by poznać historie ciekawych miejsc, a także posłuchać legend i anegdot. W tym roku przygotowano specjalną trasę zwią (...)

Czytaj dalej

Święto Województwa Kujawsko-Pomorskiego

  Wielkimi krokami zbliża się Święto Województwa. Z tej okazji na początku czerwca w największych miastach regionu odbędą się koncerty z udziałem znanych przedstawicieli polskiej sceny muzycznej. Świętowanie 20-lecia województwa k (...)

Czytaj dalej

Wakacje w mieście – rusza program „Bydgoskie Półkolonie 2019”

  Po raz pierwszy na taką skalę miasto organizuje wypoczynek letni dla uczniów, którzy całe wakacje lub ich część spędzają w mieście. To ukłon w stronę rodziców, którzy niejednokrotnie poruszali tę kwestię na spotkaniac (...)

Czytaj dalej

Od dnia dzisiejszego możecie odwiedzić interaktywną wystawę „Senseations – zmysły w akcji” w Zielonych Arkadach

  Czy to, co widzimy jest rzeczywistością? Czy można oszukać zmysły? Jak działa nasz umysł? Odwiedźcie interaktywną wystawę w Centrum Handlowym Zielone Arkady i zobaczcie „Senseations – zmysły w akcji”! O (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.