Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne
06 MAJ

Dokąd na majówkę?

 

Nie macie pomysłu na długi weekend z dzieckiem?

Odwiedźcie nasze KALENDARIUM WYDARZEŃ oraz kategorię CZAS WOLNY. Znajdziecie tam bardzo dużo ciekawych miejsc.

Może wybierzecie się w podróż do krainy zmysłów, czyli Żywego Muzeum Piernika w Toruniu, gdzie będziecie mogli wypiec swój własny piernik dekoracyjny?

Może udacie się na interaktywny spektakl, który pozwoli Wam przenieść się w czasie i zasmakować przygód rozgrywanych w scenerii średniowiecznego Torunia? To niezwykłe miejsce to Dom Legend Toruńskich zlokalizowany na Toruńskiej Starówce.

A może wybierzecie się do przepięknej, nieskażonej okolicy Borów Tucholskich i odwiedzicie Indiańskie Muzeum Sat-Okh znajdujące się w Wymysłowie koło Tucholi?

Może będziecie zwiedzać okolice Kolejką Wąskotorową? Jeżeli planujecie zwiedzać Żnin, nie zapomnijcie odwiedzić Biskupina - jednego z największych i najbardziej rozpoznawalnych rezerwatów archeologicznych w Europie.

Może wybierzecie się na Majówkę z kulturą i sztuką „Moniuszko dla Dzieci” do Pałacu Lubostroń?

A może jednak macie już zorganizowany cały czas wolny?...

Niezależnie od tego, każdy z Was może ciekawie i aktywnie spędzić majówkę.

Jeżeli szukacie inspiracji, zapraszamy na stronę: http://swiat-dzieci.eu/kategoria,79,muzeum.html

Znajdziecie tam mnóstwo pomysłów i atrakcji, a jeśli znacie jeszcze inne godne polecenia miejsca, piszcie do nas.

Z nami zagospodarujecie dziecku czas wolny, nie tylko w majówkę.

 

Zapraszamy!

Ostatnie aktualności

Rozpoczęły się letnie spacery z przewodnikiem

  Zapraszamy wszystkich mieszkańców i odwiedzających Bydgoszcz na letnie spacery z przewodnikiem. To doskonała okazja, by poznać historie ciekawych miejsc, a także posłuchać legend i anegdot. W tym roku przygotowano specjalną trasę zwią (...)

Czytaj dalej

Święto Województwa Kujawsko-Pomorskiego

  Wielkimi krokami zbliża się Święto Województwa. Z tej okazji na początku czerwca w największych miastach regionu odbędą się koncerty z udziałem znanych przedstawicieli polskiej sceny muzycznej. Świętowanie 20-lecia województwa k (...)

Czytaj dalej

Wakacje w mieście – rusza program „Bydgoskie Półkolonie 2019”

  Po raz pierwszy na taką skalę miasto organizuje wypoczynek letni dla uczniów, którzy całe wakacje lub ich część spędzają w mieście. To ukłon w stronę rodziców, którzy niejednokrotnie poruszali tę kwestię na spotkaniac (...)

Czytaj dalej

Od dnia dzisiejszego możecie odwiedzić interaktywną wystawę „Senseations – zmysły w akcji” w Zielonych Arkadach

  Czy to, co widzimy jest rzeczywistością? Czy można oszukać zmysły? Jak działa nasz umysł? Odwiedźcie interaktywną wystawę w Centrum Handlowym Zielone Arkady i zobaczcie „Senseations – zmysły w akcji”! O (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.